Bu sezona müthiş bir başlangıç yapan Bruma, transfer dedikodularına açıklık getirdi. Portekizli yıldız, Galatasaray'da mutlu olduğunu belirtti ancak transfer için açık kapı bıraktı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttum

Counter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Bu sezona müthiş bir başlangıç yapan Bruma, transfer dedikodularına açıklık getirdi. Portekizli yıldız, Galatasaray'da mutlu olduğunu belirtti ancak transfer için açık kapı bıraktı. I_vote_lcap96%Bu sezona müthiş bir başlangıç yapan Bruma, transfer dedikodularına açıklık getirdi. Portekizli yıldız, Galatasaray'da mutlu olduğunu belirtti ancak transfer için açık kapı bıraktı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Bu sezona müthiş bir başlangıç yapan Bruma, transfer dedikodularına açıklık getirdi. Portekizli yıldız, Galatasaray'da mutlu olduğunu belirtti ancak transfer için açık kapı bıraktı. I_vote_lcap1%Bu sezona müthiş bir başlangıç yapan Bruma, transfer dedikodularına açıklık getirdi. Portekizli yıldız, Galatasaray'da mutlu olduğunu belirtti ancak transfer için açık kapı bıraktı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Bu sezona müthiş bir başlangıç yapan Bruma, transfer dedikodularına açıklık getirdi. Portekizli yıldız, Galatasaray'da mutlu olduğunu belirtti ancak transfer için açık kapı bıraktı. I_vote_lcap1%Bu sezona müthiş bir başlangıç yapan Bruma, transfer dedikodularına açıklık getirdi. Portekizli yıldız, Galatasaray'da mutlu olduğunu belirtti ancak transfer için açık kapı bıraktı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Bu sezona müthiş bir başlangıç yapan Bruma, transfer dedikodularına açıklık getirdi. Portekizli yıldız, Galatasaray'da mutlu olduğunu belirtti ancak transfer için açık kapı bıraktı. I_vote_lcap3%Bu sezona müthiş bir başlangıç yapan Bruma, transfer dedikodularına açıklık getirdi. Portekizli yıldız, Galatasaray'da mutlu olduğunu belirtti ancak transfer için açık kapı bıraktı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bu sezona müthiş bir başlangıç yapan Bruma, transfer dedikodularına açıklık getirdi. Portekizli yıldız, Galatasaray'da mutlu olduğunu belirtti ancak transfer için açık kapı bıraktı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Son dönemde adı Premier League’in dev ekipleriyle anılan Bruma iddialara birinci ağızdan cevap verdi.

Yaz transfer döneminde takımdan ayrılmak için bir fırsatı olduğunu herkesin bildiğini belirten genç Portekizli, "Ama bu gerçekleşmedi. Şu anda burada çok mutluyum ve iyi bir sezon geçirmek için motiveyim. Ligi ve kupaları kazanmak istiyorum. Ayrıca kulübün prestijini yükseltmek ve taraftarlarımızı mutlu etmek de benim görevlerimden biri. Gelecekte neler olacak göreceğiz" ifadelerini kullandı.

Bu sezon için de değerlendirmelerde bulunan Bruma, “Daha önce hiç olmadığı kadar iyi hissediyorum. Hocam bana güveniyor, takım arkadaşlarım bana yardımcı oluyor ve taraftarla da aram çok iyi. Kariyerimin en iyi sezon başlangıcı” dedi.

Portekizli yıldız ayrıca er ya da geç Portekiz Milli Takımı’na da çağrılacağına inandığını belirtti.

Bruma'nın adı Tottenham, Arsenal ve Manchester United gibi kulüplerle anılıyor.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]