Konya'nın Ilgın ilçesinde, rahatsızlanması üzerine sahibi tarafından kesilen dananın midesinden bin 900 lira çıktı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Konya'nın Ilgın ilçesinde, rahatsızlanması üzerine sahibi tarafından kesilen dananın midesinden bin 900 lira çıktı. I_vote_lcap96%Konya'nın Ilgın ilçesinde, rahatsızlanması üzerine sahibi tarafından kesilen dananın midesinden bin 900 lira çıktı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Konya'nın Ilgın ilçesinde, rahatsızlanması üzerine sahibi tarafından kesilen dananın midesinden bin 900 lira çıktı. I_vote_lcap1%Konya'nın Ilgın ilçesinde, rahatsızlanması üzerine sahibi tarafından kesilen dananın midesinden bin 900 lira çıktı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Konya'nın Ilgın ilçesinde, rahatsızlanması üzerine sahibi tarafından kesilen dananın midesinden bin 900 lira çıktı. I_vote_lcap1%Konya'nın Ilgın ilçesinde, rahatsızlanması üzerine sahibi tarafından kesilen dananın midesinden bin 900 lira çıktı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Konya'nın Ilgın ilçesinde, rahatsızlanması üzerine sahibi tarafından kesilen dananın midesinden bin 900 lira çıktı. I_vote_lcap3%Konya'nın Ilgın ilçesinde, rahatsızlanması üzerine sahibi tarafından kesilen dananın midesinden bin 900 lira çıktı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Konya'nın Ilgın ilçesinde, rahatsızlanması üzerine sahibi tarafından kesilen dananın midesinden bin 900 lira çıktı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Konya Ilgın'a bağlı Beykonak Mahallesi'nde besicilik yapan İsmail Cesur'a ait büyükbaş hayvanlarından biri, gece aniden rahatsızlandı.

Cesur, rahatsızlığı artan danasını "murdar" olmaması için kesmek zorunda kaldı. İsmail Cesur'un etini kemiğinden ayırdığı sırada hayvanın midesinde bir poşet olduğunu farketti.

Açtığı poşette para olduğunu gören Cesur, şaşkınlık yaşadı. Bir süre sonra temizlediği paraları sayan İsmail Cesur, poşette 100 ve 200 liralık banknotlardan oluşan toplam bin 900 lira olduğunu tespit etti.

Cesur, beslediği hayvanlardan birinin aniden rahatsızlandığını söyledi.

"PARALAR POŞET İÇERİSİNDE OLDUĞU İÇİN ZARAR GÖRMEMİŞ"

Murdar olmaması için hayvanı kestiğini anlatan İsmail Cesur, "Kestiğim danayı 2 yıldır besliyordum. Dananın midesinden poşet içerisine sarılmış para çıktı.Paralar poşet içerisinde olduğu için zarar görmemiş. Poşeti açarak paraları saydım. Hayvanın midesinden toplam bin 900 lira para çıktı. Bugüne kadar çok sayıda hayvan besledim, onlarca kesim yaptırdım, ancak böyle bir vakayla ilk kez karşılaştım'' dedi.

Cesur, sahte olup olmadığının tespiti için paraları bir bankanın şubesine teslim ettiğini de belirtti.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]