İstanbul'da ilginç olay! 1000 liralık taksi parasını ödemek istemeyen kadın: "Beni elledin"
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İstanbul'da ilginç olay! 1000 liralık taksi parasını ödemek istemeyen kadın: "Beni elledin" I_vote_lcap96%İstanbul'da ilginç olay! 1000 liralık taksi parasını ödemek istemeyen kadın: "Beni elledin" I_vote_rcap 96% [ 915 ]
İstanbul'da ilginç olay! 1000 liralık taksi parasını ödemek istemeyen kadın: "Beni elledin" I_vote_lcap1%İstanbul'da ilginç olay! 1000 liralık taksi parasını ödemek istemeyen kadın: "Beni elledin" I_vote_rcap 1% [ 7 ]
İstanbul'da ilginç olay! 1000 liralık taksi parasını ödemek istemeyen kadın: "Beni elledin" I_vote_lcap1%İstanbul'da ilginç olay! 1000 liralık taksi parasını ödemek istemeyen kadın: "Beni elledin" I_vote_rcap 1% [ 6 ]
İstanbul'da ilginç olay! 1000 liralık taksi parasını ödemek istemeyen kadın: "Beni elledin" I_vote_lcap3%İstanbul'da ilginç olay! 1000 liralık taksi parasını ödemek istemeyen kadın: "Beni elledin" I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İstanbul'da ilginç olay! 1000 liralık taksi parasını ödemek istemeyen kadın: "Beni elledin"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Son günlerde artan taksici-müşteri kavgasına bir yenisi daha eklendi. Şişli'den taksiye binen bir kadın Sultanbeyli'ye kadar taksiyle gitti. İndiğinde 1000 liralık ücreti ödemek istemeyen kadın taksiciyi tacizle suçlayıp 'beni elledin' dedi. Taksici de görüntüler olduğunu söyleyerek polisin çağrılmasını istedi. O anlar ise kameralar tarafından kaydedildi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]