Hadise dekolteli elbisesiyle ayna karşısında poz verdi! 'Fazla kilolusun'
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Hadise dekolteli elbisesiyle ayna karşısında poz verdi! 'Fazla kilolusun' I_vote_lcap96%Hadise dekolteli elbisesiyle ayna karşısında poz verdi! 'Fazla kilolusun' I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Hadise dekolteli elbisesiyle ayna karşısında poz verdi! 'Fazla kilolusun' I_vote_lcap1%Hadise dekolteli elbisesiyle ayna karşısında poz verdi! 'Fazla kilolusun' I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Hadise dekolteli elbisesiyle ayna karşısında poz verdi! 'Fazla kilolusun' I_vote_lcap1%Hadise dekolteli elbisesiyle ayna karşısında poz verdi! 'Fazla kilolusun' I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Hadise dekolteli elbisesiyle ayna karşısında poz verdi! 'Fazla kilolusun' I_vote_lcap3%Hadise dekolteli elbisesiyle ayna karşısında poz verdi! 'Fazla kilolusun' I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hadise dekolteli elbisesiyle ayna karşısında poz verdi! 'Fazla kilolusun'

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminden hiç düşmeyen ünlü şarkıcı Hadise cesur paylaşımlarına ara vermeden devam ediyor. Her gönderisi binlerce beğeni ve yorum alan Hadise bu defa siyah dekolteli elbisesiyle ayna karşısına geçti.

Hadise dekolteli elbisesiyle ayna karşısında poz verdi! 'Fazla kilolusun' 18407984-728xauto
Müzik kariyerinde olduğu kadar özel hayatıyla da sık sık gündem olan Hadise sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeyi başarıyor.

SON PAYLAŞIMINA YORUM YAĞDI

[size][size]

Hadise dekolteli elbisesiyle ayna karşısında poz verdi! 'Fazla kilolusun' 728xauto
İddialı ve cesur tarzıyla dikkat çeken ünlü şarkıcının her gönderisi binlerce beğeni ve yorum alıyor. 
Hadise dekolteli elbisesiyle ayna karşısında poz verdi! 'Fazla kilolusun' 728xauto
Ünlü şarkıcı bu defa siyah dekolteli elbisesiyle ayna karşısına geçti.
Hadise'nin kalp emojisi ile paylaştığı gönderisine; 'O kadar güzelsin ki', 'Çok güzelsin' gibi olumlu yorumlar yapılırken bazı kullancıılar da 'Fazla kilolusun', 'Kilo mu aldın?' gibi yorumlar yaptılar.
Mehmet Dinçerler ile evliliğini noktalamasının ardından adı birçok ünlü isimle anılan Hadise'nin son olarak adı oyuncu Kerem Bürsin'le aşk dedikodularına karıştı.
Kerem Bürsin'in ardından Hadise'nin ünlü şef Gürkan Topçu ile birlikte olduğu iddia edildi.
Hadise dekolteli elbisesiyle ayna karşısında poz verdi! 'Fazla kilolusun' 1080xauto
Hakkındaki aşk iddialarına sonunda patlayan Hadise; 'Son zamanlarda ise özellikle bakıyorum da; artık ben bile adımın anıldığı, aşk hikayelerimin yazılıp çizildiği kişileri takip edemez, sayamaz oldum.

Hadise dekolteli elbisesiyle ayna karşısında poz verdi! 'Fazla kilolusun' 1080xauto
Gerçekten bu durum, bir noktadan sonra inandırıcılığını kaybeder diye düşünüyordum, en azından böyle umuyorum ama bu durum ısrarla devam ediyor ve ben bu haberlerle baş başa kalmaktan oldukça yoruldum. Tüm bu kargaşanın içinde istesem de hayatıma kimseyi alamayacağım gibi hissediyorum nerdeyse.' diyerek nokta koymuştu.

[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]