'Köyün tamamı terör yanlısı' paylaşımı sosyal medyada gündem oldu! O öğretmen hakkında 'merkeze çekildi' iddiası
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

'Köyün tamamı terör yanlısı' paylaşımı sosyal medyada gündem oldu! O öğretmen hakkında 'merkeze çekildi' iddiası I_vote_lcap96%'Köyün tamamı terör yanlısı' paylaşımı sosyal medyada gündem oldu! O öğretmen hakkında 'merkeze çekildi' iddiası I_vote_rcap 96% [ 915 ]
'Köyün tamamı terör yanlısı' paylaşımı sosyal medyada gündem oldu! O öğretmen hakkında 'merkeze çekildi' iddiası I_vote_lcap1%'Köyün tamamı terör yanlısı' paylaşımı sosyal medyada gündem oldu! O öğretmen hakkında 'merkeze çekildi' iddiası I_vote_rcap 1% [ 7 ]
'Köyün tamamı terör yanlısı' paylaşımı sosyal medyada gündem oldu! O öğretmen hakkında 'merkeze çekildi' iddiası I_vote_lcap1%'Köyün tamamı terör yanlısı' paylaşımı sosyal medyada gündem oldu! O öğretmen hakkında 'merkeze çekildi' iddiası I_vote_rcap 1% [ 6 ]
'Köyün tamamı terör yanlısı' paylaşımı sosyal medyada gündem oldu! O öğretmen hakkında 'merkeze çekildi' iddiası I_vote_lcap3%'Köyün tamamı terör yanlısı' paylaşımı sosyal medyada gündem oldu! O öğretmen hakkında 'merkeze çekildi' iddiası I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

'Köyün tamamı terör yanlısı' paylaşımı sosyal medyada gündem oldu! O öğretmen hakkında 'merkeze çekildi' iddiası

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Van’da bir köy ilkokulunda öğretmenlik yapan A.A.'nın 23 Nisan'da yaptığı “Köyün tamamı terör yanlısı” paylaşımı gündem oldu. Rasim Ozan Kütahyalı, o öğretmenin Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından merkeze çekildiğini iddia etti. MEB'den ise konuya ilişkin bir açıklama gelmedi. 

'Köyün tamamı terör yanlısı' paylaşımı sosyal medyada gündem oldu! O öğretmen hakkında 'merkeze çekildi' iddiası 18739679-728xauto

Öğretmen A.A. paylaşımında şu ifadeleri kullandı;
"Yeni atanmışım, köyün tamamı terör örgütü yanlısı. Velilerimin hepsi sosyal medyada Selahattin Demirtaş'ın fotoğrafını paylaşıyor. Ben Atatürk baskılı tişörtlerle 23 Nisan'da zeybek oynadım. Bu benim zaferimdir. Kendimle ve çocuklarımla gurur duyuyorum."
'Köyün tamamı terör yanlısı' paylaşımı sosyal medyada gündem oldu! O öğretmen hakkında 'merkeze çekildi' iddiası 640xauto

HEDEFE KOYDULAR

[size][size]
Bazı sosyal medya hesapları, siyasi tercihlerinden dolayı insanları ‘terörize’ ettiği ve 'ırkçılık' yaptığı iddiasıyla öğretmen A.A.'yı hedefe koydu.
[/size][/size]

'MERKEZE ÇEKİLDİ' İDDİASI

[size][size]
Rasim Ozan Kütahyalı, genç öğretmenin merkeze çekildiğini iddia etti. MEB ise olaya ilişkin henüz resmi bir açıklama yapmadı.
'Köyün tamamı terör yanlısı' paylaşımı sosyal medyada gündem oldu! O öğretmen hakkında 'merkeze çekildi' iddiası 640xauto

[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]