"Maddi ve manevi olarak her şeyimi kaybettim” demişti! Sharon Stone ağlayarak anlattı, son hali gündem oldu
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

"Maddi ve manevi olarak her şeyimi kaybettim” demişti! Sharon Stone ağlayarak anlattı, son hali gündem oldu I_vote_lcap96%"Maddi ve manevi olarak her şeyimi kaybettim” demişti! Sharon Stone ağlayarak anlattı, son hali gündem oldu I_vote_rcap 96% [ 915 ]
"Maddi ve manevi olarak her şeyimi kaybettim” demişti! Sharon Stone ağlayarak anlattı, son hali gündem oldu I_vote_lcap1%"Maddi ve manevi olarak her şeyimi kaybettim” demişti! Sharon Stone ağlayarak anlattı, son hali gündem oldu I_vote_rcap 1% [ 7 ]
"Maddi ve manevi olarak her şeyimi kaybettim” demişti! Sharon Stone ağlayarak anlattı, son hali gündem oldu I_vote_lcap1%"Maddi ve manevi olarak her şeyimi kaybettim” demişti! Sharon Stone ağlayarak anlattı, son hali gündem oldu I_vote_rcap 1% [ 6 ]
"Maddi ve manevi olarak her şeyimi kaybettim” demişti! Sharon Stone ağlayarak anlattı, son hali gündem oldu I_vote_lcap3%"Maddi ve manevi olarak her şeyimi kaybettim” demişti! Sharon Stone ağlayarak anlattı, son hali gündem oldu I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Ergin Ataman'a skandal tehdit! Böyle cevap verdi: ‘Ben Türk'üm bana hiçbir şey yapamazsınız!’
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:15:53

» Ergin Ataman, Panathinaikos'u Final Four'a yükselterek adını tarihe yazdırdı!
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:14:54

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:14:18

» TBF resmen açıkladı! Yeni sezonda yabancı kuralını değiştirdi
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:13:46

» Galatasaray'ın eski oyuncusu Jo Alves, takım otobüsünde tutuklandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:11:40

» Galatasaray'a UEFA'dan kötü haber geldi! Ret yediler...
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:11:07

» Erden Timur'dan flaş açıklama! ''Dursun Özbek ile farklı düşündüğümüz için yönetimde yokum''
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:10:39

» Fenerbahçe taraftarı bu haberle çok heyecanlandı! Aziz Yıldırım'dan adaylık hamlesi, talimatı verdi
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:08:41

» Yeni sezonun bombası şimdiden patlayabilir! Fenerbahçe'nin yıldızı Michy Batshuayi için Galatasaray iddiası...
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:07:32

» Fenerbahçe'de Ali Koç, 1 dönem daha başkanlığa devam etme kararı aldı! Sadettin Saran adaylıktan çekildi...
tarafından Yazar : EgzotikForum C.tesi 11 Mayıs - 20:06:53

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

"Maddi ve manevi olarak her şeyimi kaybettim” demişti! Sharon Stone ağlayarak anlattı, son hali gündem oldu

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Sharon Stone TRT World'de yayınlanan, Alex Salmond’ın sunduğu Turkish Tea Talk (Türk Çayı Sohbetleri) programına katıldı. Efsane oyuncunun son hali kadar açıklamaları da gündem oldu. Oyuncu "Maddi ve manevi olarak her şeyimi kaybettim” demişti.66 yaşındaki ünlü oyuncu Sharon Stone, katıldığı TRT World yayınında konuşurken duygusal anlar yaşadı.Alex Salmond’ın sunduğu Turkish Tea Talk (Türk Çayı Sohbetleri) programında samimi açıklamalar yapan Stone uzun yıllardır barış gönüllüleri ve daha birçok toplumsal mücadele alanında gönüllü olarak yer alıyor.

GÖZYAŞLARINA HÂKİM OLAMADI

Oyuncu, insani yardım görevlerinde çalışırken tanıştığı insanları çok sevdiğinden bahsetti. Stone, o anlarda duygularına hâkim olmayarak gözyaşlarına boğuldu.

"Maddi ve manevi olarak her şeyimi kaybettim” demişti! Sharon Stone ağlayarak anlattı, son hali gündem oldu 640xauto
Sharon Stone uzun yıllar boyunca yaşadığı sağlık sorunları yüzünden oyunculuk kariyerine geri dönemedi.
Hem kanser atlatan hem de beyin kanaması geçirip büyük ameliyatlar geçiren Sharon Stone günlerini evinde günde 17 saatini resim yaparak geçiriyor.
"Maddi ve manevi olarak her şeyimi kaybettim” demişti! Sharon Stone ağlayarak anlattı, son hali gündem oldu 640xauto
“Eskiden ünlü bir sinema yıldızıydım... Hastalandım, unutuldum... Maddi ve manevi olarak her şeyimi kaybettim” diyen Stone hastalığını yenip sağlığına kavuştuktan sonra sinemaya geri dönemediğini, hiçbir filmde rol bulamadan tam 8 yıl didindiğini söyledi.

TEMEL İÇGÜDÜ İLE HATIRLANMAK İSTİYOR

Sharon Stone ne kadar çok karakteri canlandırmış olursa olsun, insanların onu Temel İçgüdü'deki seksi katil Catherine Tramell olarak hatırlamak istediğini ve bunun oldukça can sıkıcı olduğunu itiraf etti.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]