Hasan Can Kaya Cem Yılmaz'a 'Veteran komedyen' deyince gündem oldu! Hülya Avşar'dan yorum: Öyle demek istememiştir
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Hasan Can Kaya Cem Yılmaz'a 'Veteran komedyen' deyince gündem oldu! Hülya Avşar'dan yorum: Öyle demek istememiştir I_vote_lcap96%Hasan Can Kaya Cem Yılmaz'a 'Veteran komedyen' deyince gündem oldu! Hülya Avşar'dan yorum: Öyle demek istememiştir I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Hasan Can Kaya Cem Yılmaz'a 'Veteran komedyen' deyince gündem oldu! Hülya Avşar'dan yorum: Öyle demek istememiştir I_vote_lcap1%Hasan Can Kaya Cem Yılmaz'a 'Veteran komedyen' deyince gündem oldu! Hülya Avşar'dan yorum: Öyle demek istememiştir I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Hasan Can Kaya Cem Yılmaz'a 'Veteran komedyen' deyince gündem oldu! Hülya Avşar'dan yorum: Öyle demek istememiştir I_vote_lcap1%Hasan Can Kaya Cem Yılmaz'a 'Veteran komedyen' deyince gündem oldu! Hülya Avşar'dan yorum: Öyle demek istememiştir I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Hasan Can Kaya Cem Yılmaz'a 'Veteran komedyen' deyince gündem oldu! Hülya Avşar'dan yorum: Öyle demek istememiştir I_vote_lcap3%Hasan Can Kaya Cem Yılmaz'a 'Veteran komedyen' deyince gündem oldu! Hülya Avşar'dan yorum: Öyle demek istememiştir I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Çocuk istismarına tepki gösteren Gülben Ergen'in paylaşımı gündem oldu! "Sapıkların, ruh hastalarının..."
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:22

» Adeta zehir: Genleri bile değiştirebiliyor! Kullanım yaşı 10'a düştü... "Zehirlenmelerden kansere kadar etki ediyor" Pasifler de tehlike altında
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:13

» Bülent Ersoy'dan vasiyet! "Çok şık çok temiz olsun" diyerek isteğini açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:11

» Gülşen ceketini çıkarıp atınca... Yine sosyal medya onu konuştu
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:08

» Nihal Candan koğuş arkadaşı Seçil Erzan hakkında bomba bir itirafta bulundu! "Ölüm korkusu, panik hali..."
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:06

» Arenada korku dolu anlar kamerada! Rakibinden kaçan boğa, hakeme çarpıp üzerinden geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:02

» Selen Görgüzel yüzünden sonra kalçasını da mı yaptırdı? "Tuvalette ellediler..."
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 17:59

» Bodrum katta uygunsuz halde yakaladığı çift kabusu yaşattı! 'Kız saçımı tuttu, sürükledi yerlerde'
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 17:58

» Ankara'da kan donduran vahşet! Cinnet getiren komiser yardımcısı katliam yapıp intihar etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 17:57

» Korkunç cinayette dehşete düşüren detay! 'Dur yapma, boşanmaktan vazgeçtim' diye yalvarmasına rağmen katletti
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 17:56

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hasan Can Kaya Cem Yılmaz'a 'Veteran komedyen' deyince gündem oldu! Hülya Avşar'dan yorum: Öyle demek istememiştir

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Cem Yılmaz ve Hasan Can Kaya arasında yaşanan ‘veteran komedyen’ polemiği sosyal medyada günlerdir gündemde. Hülya Avşar'a bu konu sorulunca Avşar bakın ne yanıt verdi.Cem Yılmaz ile Hasan Can Kaya gündemden düşmüyor. Hasan Can Kaya, bir gösterisinde kendisini tiye alan Cem Yılmaz’a yanıt vermişti. Kaya, Yılmaz için ''Oyuna benim yerime veteran komedyenlerden Cem Yılmaz girmiş. İzledim ama olmamış yine de çabasını takdir ettim'' sözlerini kullanınca ortalık karıştı.Hasan Can Kaya'nın sözleri sonrası Cem Yılmaz'ın G.O.R.A. filminden bir sahneyi paylaşması dikkat çekti.Hasan Can Kaya ve Cem Yılmaz arasındaki yaşanan polemik Hülya Avşar'a da soruldu.

Hasan Can Kaya Cem Yılmaz'a 'Veteran komedyen' deyince gündem oldu! Hülya Avşar'dan yorum: Öyle demek istememiştir 640xauto
Avşar, "Cem Yılmaz yapmaz ya. Hiçbir komedyen de veteran olmaz bence. Hasan Can da öyle dememiştir. Öyle demek istememiştir yani. İkisi de seviyor diye biliyorum ben birbirini. Sosyal medyada öyle okuyordum yani" diyerek güldü.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]