Regl yorumu gündem olmuştu! Ceyda Düvenci eridi! Bikinileri deneyip fiziğini gösterdi
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Regl yorumu gündem olmuştu! Ceyda Düvenci eridi! Bikinileri deneyip fiziğini gösterdi I_vote_lcap96%Regl yorumu gündem olmuştu! Ceyda Düvenci eridi! Bikinileri deneyip fiziğini gösterdi I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Regl yorumu gündem olmuştu! Ceyda Düvenci eridi! Bikinileri deneyip fiziğini gösterdi I_vote_lcap1%Regl yorumu gündem olmuştu! Ceyda Düvenci eridi! Bikinileri deneyip fiziğini gösterdi I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Regl yorumu gündem olmuştu! Ceyda Düvenci eridi! Bikinileri deneyip fiziğini gösterdi I_vote_lcap1%Regl yorumu gündem olmuştu! Ceyda Düvenci eridi! Bikinileri deneyip fiziğini gösterdi I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Regl yorumu gündem olmuştu! Ceyda Düvenci eridi! Bikinileri deneyip fiziğini gösterdi I_vote_lcap3%Regl yorumu gündem olmuştu! Ceyda Düvenci eridi! Bikinileri deneyip fiziğini gösterdi I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Regl yorumu gündem olmuştu! Ceyda Düvenci eridi! Bikinileri deneyip fiziğini gösterdi

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Ceyda Düvenci, 1,5 ay içinde 64 kilodan 58 kiloya düştü. Günden güne eriyen ünlü isim bikinilerini deneyip fiziğini sergiledi.1,5 ayda 6 kilo veren Ceyda Düvenci, kilo verme yöntemini ilk kez açıklamıştı. Ünlü oyuncu zayıflamasının sırrını; "Önceden günde iki öğün yemek yiyordum. Bunları bir öğüne düşürdüm. Et tüketmiyorum. Hamur işlerinden uzak duruyorum... 1,5 ay önce 63-64 kiloydum, şu anda 58 kilodayım" demişti.Fit halini sık sık paylaşan Ceyda Düvenci kendisine gelen plaj kıyafetlerini deneyerek ayna karşısına geçti.

Regl yorumu gündem olmuştu! Ceyda Düvenci eridi! Bikinileri deneyip fiziğini gösterdi 640xauto
Ceyda Düvenci'nin fit haline "Çok iyi görünüyor", "Kadına aşk yaradı", "Resmen gençleşti" yorumları geldi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]