TikTok bu uçak tüyosunu konuşuyor! Sosyal medya kullanıcıları 'dahilik' olarak yorumladı... "Bunu her zaman yapıyorum"
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

TikTok bu uçak tüyosunu konuşuyor! Sosyal medya kullanıcıları 'dahilik' olarak yorumladı... "Bunu her zaman yapıyorum" I_vote_lcap96%TikTok bu uçak tüyosunu konuşuyor! Sosyal medya kullanıcıları 'dahilik' olarak yorumladı... "Bunu her zaman yapıyorum" I_vote_rcap 96% [ 915 ]
TikTok bu uçak tüyosunu konuşuyor! Sosyal medya kullanıcıları 'dahilik' olarak yorumladı... "Bunu her zaman yapıyorum" I_vote_lcap1%TikTok bu uçak tüyosunu konuşuyor! Sosyal medya kullanıcıları 'dahilik' olarak yorumladı... "Bunu her zaman yapıyorum" I_vote_rcap 1% [ 7 ]
TikTok bu uçak tüyosunu konuşuyor! Sosyal medya kullanıcıları 'dahilik' olarak yorumladı... "Bunu her zaman yapıyorum" I_vote_lcap1%TikTok bu uçak tüyosunu konuşuyor! Sosyal medya kullanıcıları 'dahilik' olarak yorumladı... "Bunu her zaman yapıyorum" I_vote_rcap 1% [ 6 ]
TikTok bu uçak tüyosunu konuşuyor! Sosyal medya kullanıcıları 'dahilik' olarak yorumladı... "Bunu her zaman yapıyorum" I_vote_lcap3%TikTok bu uçak tüyosunu konuşuyor! Sosyal medya kullanıcıları 'dahilik' olarak yorumladı... "Bunu her zaman yapıyorum" I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

TikTok bu uçak tüyosunu konuşuyor! Sosyal medya kullanıcıları 'dahilik' olarak yorumladı... "Bunu her zaman yapıyorum"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

TikTok'ta viral hale gelen en son yaşam hilesi sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekerken pek çok kullanıcı tarafından 'dahilik' olarak yorumlandı. Uçaklarda akıllı telefondan film izlemek için sadece bir peçetenin kullanıldığı pratik seyahat ipucu sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti.Finans uzmanı Queenie Tan, podcast'inin yakın tarihli bir bölümünde bir ekran olmasa bile uçuş sırasında istenilen herhangi bir şeyi telefondan izleme tüyosu verildi.

TikTok bu uçak tüyosunu konuşuyor! Sosyal medya kullanıcıları 'dahilik' olarak yorumladı... "Bunu her zaman yapıyorum" 640xauto
Bir peçete ve akıllı telefonla yapılan seyahat hilesinde "Telefonun kılıfı ve telefon arasına bir peçete konulur. Sonra peçeteyi alıp tepsi tutucusunun arasına sıkıştırıyorsunuz. Size bir ekran oluyor" ifadeleri kullanıldı.
TikTok bu uçak tüyosunu konuşuyor! Sosyal medya kullanıcıları 'dahilik' olarak yorumladı... "Bunu her zaman yapıyorum" 640xauto
Seyahat tüyosunu denediğini ve işe yaradığını söyleyen pek çok sosyal medya kullanıcısı adeta yorumlara akın etti. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bunu her zaman yapıyorum" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Bunu yaptım ama yanlış tarafta yaparsanız düğmelere baskı uygular." yorumunu yaptı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]