İstanbul'da uyuşturucu operasyonu... Ünlü şarkıcı Kalben gözaltına alınmıştı! İfadesi ortaya çıktı: "İçiciyim ben, satmıyorum”
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İstanbul'da uyuşturucu operasyonu... Ünlü şarkıcı Kalben gözaltına alınmıştı! İfadesi ortaya çıktı: "İçiciyim ben, satmıyorum” I_vote_lcap96%İstanbul'da uyuşturucu operasyonu... Ünlü şarkıcı Kalben gözaltına alınmıştı! İfadesi ortaya çıktı: "İçiciyim ben, satmıyorum” I_vote_rcap 96% [ 915 ]
İstanbul'da uyuşturucu operasyonu... Ünlü şarkıcı Kalben gözaltına alınmıştı! İfadesi ortaya çıktı: "İçiciyim ben, satmıyorum” I_vote_lcap1%İstanbul'da uyuşturucu operasyonu... Ünlü şarkıcı Kalben gözaltına alınmıştı! İfadesi ortaya çıktı: "İçiciyim ben, satmıyorum” I_vote_rcap 1% [ 7 ]
İstanbul'da uyuşturucu operasyonu... Ünlü şarkıcı Kalben gözaltına alınmıştı! İfadesi ortaya çıktı: "İçiciyim ben, satmıyorum” I_vote_lcap1%İstanbul'da uyuşturucu operasyonu... Ünlü şarkıcı Kalben gözaltına alınmıştı! İfadesi ortaya çıktı: "İçiciyim ben, satmıyorum” I_vote_rcap 1% [ 6 ]
İstanbul'da uyuşturucu operasyonu... Ünlü şarkıcı Kalben gözaltına alınmıştı! İfadesi ortaya çıktı: "İçiciyim ben, satmıyorum” I_vote_lcap3%İstanbul'da uyuşturucu operasyonu... Ünlü şarkıcı Kalben gözaltına alınmıştı! İfadesi ortaya çıktı: "İçiciyim ben, satmıyorum” I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İstanbul'da uyuşturucu operasyonu... Ünlü şarkıcı Kalben gözaltına alınmıştı! İfadesi ortaya çıktı: "İçiciyim ben, satmıyorum”

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Sahne tarzı ve ilginç dansları ile gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Kalben, Beyoğlu'nda düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındı. Ünlü şarkıcının evinde 3 parça halinde toplamda ağırlığı 15 gram uyuşturucu ele geçirildi. Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen Kalben'in ifadesi ortaya çıktı. Şarkıcının emniyetteki ifadesinde "İçiciyim ben, satmıyorum” dediği öğrenildi.Sahne tarzı ve ilginç dansları ile adından sıkça söz ettiren Kalben, Beyoğlu'nda yapılan uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındı.İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Kalben emniyetteki tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şarkıcı Kalben’in emniyetteki ifadesi ortaya çıktı. Kalben'in "İçiciyim ben, satmıyorum” dediği öğrenildi.
İstanbul'da uyuşturucu operasyonu... Ünlü şarkıcı Kalben gözaltına alınmıştı! İfadesi ortaya çıktı: "İçiciyim ben, satmıyorum” 640xauto

ADRESİNE BASKIN DÜZENLENDİ

Operasyon sabah saatlerinde Beyoğlu İlçesi'ne bağlı Cihangir Mahallesi'ndeki adrese yapıldı. Ünlü ismin evine yapılan baskında 3 parça halinde toplamda ağırlığı 15 gram gelen uyuşturucu skunk ele geçirildi.

İstanbul'da uyuşturucu operasyonu... Ünlü şarkıcı Kalben gözaltına alınmıştı! İfadesi ortaya çıktı: "İçiciyim ben, satmıyorum” 640xauto

GÖZALTINA ALINDI

Evde 2 bin Avro, 730 dolar ve 1500 lirada bulunurken Kalben Sağdıç gözaltına alınarak emniyet müdürlüğüne götürüldü.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]