Dursun Özbek, Ali Koç ile Erden Timur arasında yaşanan gerilimi paylaştı! ''Ayağa kalktı ve Erden Timur'a 'seni mahvedeceğim' dedi"
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Dursun Özbek, Ali Koç ile Erden Timur arasında yaşanan gerilimi paylaştı! ''Ayağa kalktı ve Erden Timur'a 'seni mahvedeceğim' dedi" I_vote_lcap96%Dursun Özbek, Ali Koç ile Erden Timur arasında yaşanan gerilimi paylaştı! ''Ayağa kalktı ve Erden Timur'a 'seni mahvedeceğim' dedi" I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Dursun Özbek, Ali Koç ile Erden Timur arasında yaşanan gerilimi paylaştı! ''Ayağa kalktı ve Erden Timur'a 'seni mahvedeceğim' dedi" I_vote_lcap1%Dursun Özbek, Ali Koç ile Erden Timur arasında yaşanan gerilimi paylaştı! ''Ayağa kalktı ve Erden Timur'a 'seni mahvedeceğim' dedi" I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Dursun Özbek, Ali Koç ile Erden Timur arasında yaşanan gerilimi paylaştı! ''Ayağa kalktı ve Erden Timur'a 'seni mahvedeceğim' dedi" I_vote_lcap1%Dursun Özbek, Ali Koç ile Erden Timur arasında yaşanan gerilimi paylaştı! ''Ayağa kalktı ve Erden Timur'a 'seni mahvedeceğim' dedi" I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Dursun Özbek, Ali Koç ile Erden Timur arasında yaşanan gerilimi paylaştı! ''Ayağa kalktı ve Erden Timur'a 'seni mahvedeceğim' dedi" I_vote_lcap3%Dursun Özbek, Ali Koç ile Erden Timur arasında yaşanan gerilimi paylaştı! ''Ayağa kalktı ve Erden Timur'a 'seni mahvedeceğim' dedi" I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Galatasaray'a Şampiyonlar Ligi müjdesi! Dünyaca ünlü oyuncu ile masaya oturacaklar...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:40:04

» Galatasaray'da korkutan Mauro Icardi gelişmesi! En az 2 ay...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:39:21

» Miguel Crespo İspanyol ekibine veda etti! Fenerbahçe'ye geri dönüyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:38:18

» Fenerbahçe ile yaptığı görüşmenin ardından sözleşme uzatma teklifini kabul eden Batshuayi'nin kısa süre içinde imzayı atacağı öğrenildi. Belçikalı oyuncunun sarı-lacivertlilerden yıllık 4 milyon euro civarında bir maaş alacağı iddia ediliyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:37:39

» Trabzonspor resmen açıkladı! Nwakaeme geri döndü
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:35:07

» Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Giovanni van Bronckhorst imzayı attı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:30:54

» Almanlar duyurdu, Beşiktaş'a gün doğdu! Dünyaca ünlü stoper Hummels adım adım geliyor...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:30:13

» Dilan Polat'ın kardeşi Can Doğu tahliye olduktan sonra ilk kez görüntülendi! Son hali dikkat çekti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:28:15

» Ayşe Arman 18 yaşındaki kızı Alya'yı paylaştı! "Kızın sana çok benziyor"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:27:16

» Nagihan Karadere "Bazı olaylar kameralar önünde olmadı" diyerek anlattı! O sözleri gündem oldu: "Göz göze bile gelmiyordum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:26:32

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Dursun Özbek, Ali Koç ile Erden Timur arasında yaşanan gerilimi paylaştı! ''Ayağa kalktı ve Erden Timur'a 'seni mahvedeceğim' dedi"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, dün oynanan Galatasaray-Fenerbahçe maçında yaşanan olaylarla ilgili basın toplantısı düzenledi. Ali Koç'a sert ifadeler kullanan Özbek'in anlattığı olay sosyal medyada gündeme oturdu.

Dursun Özbek, Ali Koç ile Erden Timur arasında yaşanan gerilimi paylaştı! ''Ayağa kalktı ve Erden Timur'a 'seni mahvedeceğim' dedi" 18809727-728xauto
[size=18]Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Ali Koç ile Erden Timur arasında yaşanan gerilimi kamuoyu ile paylaşan Dursun Özbek'in ifadeleri gündeme oturdu.
[/size]

"ALİ BEY ŞİDDETLE KALKTI VE ERDEN'E PARMAĞINI SALLAYARAK 'SENİ MAHVEDECEĞİM' DEDİ"

[size][size]
Dursun Özbek, Ali Koç ile Erden Timur arasında yaşanan gerilimi paylaştı! ''Ayağa kalktı ve Erden Timur'a 'seni mahvedeceğim' dedi" 640xauto
Dursun Özbek: "TFF'de bir toplantıdayız. Bir olay oldu, niteliğini tam hatırlamıyorum ama Ali Bey şiddetle kalktı ve Erden'e parmağını sallayarak 'Seni mahvedeceğim, sen Koç ailesini tanımıyorsun, ticari hayatını bitireceğim' dedi."
[/size][/size]

"O KISIMLARI DEMEDİ BAŞKANIM"

[size][size]
Dursun Özbek, Ali Koç ile Erden Timur arasında yaşanan gerilimi paylaştı! ''Ayağa kalktı ve Erden Timur'a 'seni mahvedeceğim' dedi" 640xauto
Erden Timur: "O kısımları demedi başkanım, o nitelikte bir şey söyledi."
[/size][/size]

"SEN KİMSİN, HADDİNİ BİL OTUR AŞAĞI' DEDİM"

[size][size]
Dursun Özbek: "Ne diyorsun sen ya dedim. TFF başkanı da sandalyesini geri çekti, bizim aramız açıldı. 'Sen kimsin, haddini bil otur aşağı' dedim. Tık, aşağıya. Bu sahte kabadaylık başka, bu olaylar başka bir şey. Erden'in ne benim ne de Galatasaray'ın korumasına ihtiyacı var."[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]