‘Yıldırım önce askerliğini yapsın’
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

‘Yıldırım önce askerliğini yapsın’ I_vote_lcap96%‘Yıldırım önce askerliğini yapsın’ I_vote_rcap 96% [ 915 ]
‘Yıldırım önce askerliğini yapsın’ I_vote_lcap1%‘Yıldırım önce askerliğini yapsın’ I_vote_rcap 1% [ 7 ]
‘Yıldırım önce askerliğini yapsın’ I_vote_lcap1%‘Yıldırım önce askerliğini yapsın’ I_vote_rcap 1% [ 6 ]
‘Yıldırım önce askerliğini yapsın’ I_vote_lcap3%‘Yıldırım önce askerliğini yapsın’ I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Konyaspor'dan ligin kaderini belirleyecek Galatasaray maçı öncesi hazırlıklar! Tişört bile bastırdılar...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:47:46

» Fenerbahçe, Konyaspor-Galatasaray maçı için UEFA'ya başvuruda bulunduğunu açıkladı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:46:32

» Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan Acun Ilıcalı sürprizi! Resmen belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:44:44

» Beşiktaş Sergen Yalçın ile görüştü! Başarılı hocanın şartları belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:39:40

» Esra Erol kardeşleriyle davette! Üçü de birbirinin kopyası...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:35:15

» Bella Hadid bir döndü pir döndü! Modelliği bırakmıştı... Tülden elbisesiyle Cannes'da
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:33:51

» Şevval Sam Ru galasında boy gösterdi! "Bu kıyafeti herkes taşıyamaz"
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:32:46

» Hadise sahnede kendinden geçti! Yorumlar gecikmedi
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:32:02

» Can Tunaboylu sevgilisini darp ettiği iddialarıyla gündemdeydi! Savunmaları gündem oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:30:57

» Ankara'da inşaatta vinç halatı koptu; baba- oğulun sonu oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 23 Mayıs - 18:26:25

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

‘Yıldırım önce askerliğini yapsın’

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Kayseri Başkanı Recep Mamur ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım hakkında söylediği sözlerin çarpıtıldığını söyledi. Aziz Yıldırım’ın kendisinin muhatabı olmadığını Beyaz TV’ye belirten Hacıosmanoğlu, şu ifadeleri kullandı:
“ADAM DEĞİL DEMEDİM”
“Aziz Yıldırım hakkında ‘Adam değildir’ diye bir cümle kurmadım ama ben kendisini muhatabım olarak görmüyorum. Askerliğini yapsın sonra konuşuruz. Ben 18 ay askerlik yaptım. F.Bahçe ile Azizbahçe taraftarlarını birbirinden ayırt ediyorum. Fenerbahçeliler’le en ufak bir sorunum yok.
Bizim sıkıntımız Azizbahçe ile. Azizbahçe yandaşlarının gözümüzde Aziz Yıldırım’dan hiçbir farkı yoktur, bizim için aynıdır. Fenerbahçeliler’den özür dileyebilirsiniz, Azizbahçeliler’den değil. Onlarla mücadele etmek lazım” ifadelerini kullandı.
Vatan

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]