Facebook KodLarı ! Warez DegiL ! Artık Herkes Kendi Facebookunu Acıcak.:)
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Facebook KodLarı ! Warez DegiL ! Artık Herkes Kendi Facebookunu Acıcak.:) I_vote_lcap96%Facebook KodLarı ! Warez DegiL ! Artık Herkes Kendi Facebookunu Acıcak.:) I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Facebook KodLarı ! Warez DegiL ! Artık Herkes Kendi Facebookunu Acıcak.:) I_vote_lcap1%Facebook KodLarı ! Warez DegiL ! Artık Herkes Kendi Facebookunu Acıcak.:) I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Facebook KodLarı ! Warez DegiL ! Artık Herkes Kendi Facebookunu Acıcak.:) I_vote_lcap1%Facebook KodLarı ! Warez DegiL ! Artık Herkes Kendi Facebookunu Acıcak.:) I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Facebook KodLarı ! Warez DegiL ! Artık Herkes Kendi Facebookunu Acıcak.:) I_vote_lcap3%Facebook KodLarı ! Warez DegiL ! Artık Herkes Kendi Facebookunu Acıcak.:) I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Facebook KodLarı ! Warez DegiL ! Artık Herkes Kendi Facebookunu Acıcak.:)

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Facebook, herkesin kullanması ve geliştirmesi için sistemini geliştiricilere açtı. Siz de kendi web sitenizde Facebook uygulamaları yaparak yayınlayabilirsiniz.

Facebook, şaşırtmaya devam ediyor. Uzun zamandır söylenti halinde dolaşan bu fikir, Facebook'un resmi olarak duyurmasıyla beraber gerçeğe dönüştü. Böylece Facebook, kendi sistemini geliştiricilere açmış oldu. İsteyen herkes, bu kodları indirerek kendi fikirleri doğrultusunda geliştirebilir ve yayınlayabilir.

İndir:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kaynak:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ben henüz denemedim fakat 39,5 mb gibi bir şey...

Her yer facebook olur artıkın

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]