Mehmet Metiner: Şu an şaşkınım ve üzgünüm.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Mehmet Metiner: Şu an şaşkınım ve üzgünüm. I_vote_lcap96%Mehmet Metiner: Şu an şaşkınım ve üzgünüm. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Mehmet Metiner: Şu an şaşkınım ve üzgünüm. I_vote_lcap1%Mehmet Metiner: Şu an şaşkınım ve üzgünüm. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Mehmet Metiner: Şu an şaşkınım ve üzgünüm. I_vote_lcap1%Mehmet Metiner: Şu an şaşkınım ve üzgünüm. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Mehmet Metiner: Şu an şaşkınım ve üzgünüm. I_vote_lcap3%Mehmet Metiner: Şu an şaşkınım ve üzgünüm. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Mehmet Metiner: Şu an şaşkınım ve üzgünüm.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Mehmet Metiner'den Arınç'a tepki: Şaşkınım paylaşan: Sozcu
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik eleştirisinin kendini çok şaşırttığını söyleyen AKP Adıyaman milletvekili Mehmet Metiner, “Çok üzüldüm, ‘Cumhurbaşkanımızın hissi düşünceleri’ diye bir tanımlama beni rahatsız etti. Siyaseti iyi beceren biri değilim. Şu an şaşkınım ve üzgünüm” dedi.
Mehmet Metiner: Şu an şaşkınım ve üzgünüm. Metiner-671
A Haber canlı yayınında konuşan ve sözlerine “Bülent Ağabey beni bağışlasın” diye başlayan Mehmet Metiner şöyle konuştu;
“Ben çok rahatsız oldum. Ben, bu üsluptan çok hoşlanmadım. Adaylık sürecine az bir süre kala bu konuşmaların yapılmasının doğru olmadığının farkındayım. Cumhurbaşkanı bu hareketin lideridir. Cumhurbaşkanı hissi konuşmaz. Davutoğlu ve Cumhurbaşkanımız bir bütündür. Bu sözleri içime sindirmediğimi Bülent Ağabey’e belirtmek istiyorum.”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]