İngiliz taraftarlar Luis Nani'nin gönderilmesine hala tepki gösteriyor... Portekizli yıldız Manchester'ın teklifine "Benim ile değil artık kulübümle görüşün. Dönmem çok zor" yanıtı verdi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İngiliz taraftarlar Luis Nani'nin gönderilmesine hala tepki gösteriyor... Portekizli yıldız Manchester'ın teklifine "Benim ile değil artık kulübümle görüşün. Dönmem çok zor" yanıtı verdi. I_vote_lcap96%İngiliz taraftarlar Luis Nani'nin gönderilmesine hala tepki gösteriyor... Portekizli yıldız Manchester'ın teklifine "Benim ile değil artık kulübümle görüşün. Dönmem çok zor" yanıtı verdi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
İngiliz taraftarlar Luis Nani'nin gönderilmesine hala tepki gösteriyor... Portekizli yıldız Manchester'ın teklifine "Benim ile değil artık kulübümle görüşün. Dönmem çok zor" yanıtı verdi. I_vote_lcap1%İngiliz taraftarlar Luis Nani'nin gönderilmesine hala tepki gösteriyor... Portekizli yıldız Manchester'ın teklifine "Benim ile değil artık kulübümle görüşün. Dönmem çok zor" yanıtı verdi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
İngiliz taraftarlar Luis Nani'nin gönderilmesine hala tepki gösteriyor... Portekizli yıldız Manchester'ın teklifine "Benim ile değil artık kulübümle görüşün. Dönmem çok zor" yanıtı verdi. I_vote_lcap1%İngiliz taraftarlar Luis Nani'nin gönderilmesine hala tepki gösteriyor... Portekizli yıldız Manchester'ın teklifine "Benim ile değil artık kulübümle görüşün. Dönmem çok zor" yanıtı verdi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
İngiliz taraftarlar Luis Nani'nin gönderilmesine hala tepki gösteriyor... Portekizli yıldız Manchester'ın teklifine "Benim ile değil artık kulübümle görüşün. Dönmem çok zor" yanıtı verdi. I_vote_lcap3%İngiliz taraftarlar Luis Nani'nin gönderilmesine hala tepki gösteriyor... Portekizli yıldız Manchester'ın teklifine "Benim ile değil artık kulübümle görüşün. Dönmem çok zor" yanıtı verdi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Galatasaray'dan Fenerbahçe maçı öncesi şaşırtan şampiyonluk kutlaması gelişmesi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:55:59

» Uğurcan Çakır cephesinden Galatasaray açıklaması geldi! Aylardır sezon sonunda imza atacağı konuşuluyordu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:53:59

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:52:41

» 22 maçlık galibiyet serisi sona erdi! Filenin Sultanları yenildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:48:30

» 2024 Voleybol Milletler Ligi'nde ilk maçlar oynandı! Direkt rakiplerimizden Almanya ve ABD net sonuçlarla güne damga vurdu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:47:31

» Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba taburcu oldu! Yemek yiyemiyor, mamayla besleniyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:45:52

» Arka Sokaklar'a geri dönmüştü! Şevket Çoruh'un Serenay Sarıkaya göndermesi olay oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:44:49

» İstanbul'da milyonlarca liralık kuyumcu soygunu! Şüpheliler silahlarıyla birlikte havuzlu lüks rezidansta yakalandı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:39:19

» Rekabet Kurulundan Google kararı! Günlük para cezası uygulanacak
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:38:29

» Şarkıcı ve manken Ece Gürsel annesiyle pozlarını paylaştı! Sosyal medyada yorum yağdı: "Kimse inanmaz anne-kız"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:37:00

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İngiliz taraftarlar Luis Nani'nin gönderilmesine hala tepki gösteriyor... Portekizli yıldız Manchester'ın teklifine "Benim ile değil artık kulübümle görüşün. Dönmem çok zor" yanıtı verdi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Fenerbahçe'nin Portekizli yıldızı Nani'ye Manchester United'tan "Geri dön" teklifi geldi... İngiliz basını, Nani'nin gönderilmesini büyük hata olarak yorumlarken takımın 4. sırada olmasının ve liderle arasında 7 puan fark bulunmasının nedenlerinden biri olarak Nani'nin gönderilmesini gösterdi. Manchester taraftarları da Nani'nin gönderilmesinden dolayı tepkililerini sosyal medyada gösterince İngiliz kulübü Nani'yle temasa geçti.

YORUMCULAR ELEŞTİRDİ
Manchesterlı taraftarların tepkisine Skys Sports TV yorumcularından Paul Merson, "Nani geçen sezon Sporting'de kiralık oynadı. Bu sezon Manchester'da kalmalıydı. Ateşli olduğu zamanlar işbitiriciydi" yorumunu yaptı. Ligde toplam 21 gol atan Manchester'da Rooney'nin 7 gol attığına dikkat çeken Paul Merson "Nani, Fenerbahçe'de 6 gol 4 asistle oynuyor. Hem de yeni kurulan bir takımda tam performansını da sergileyemiyor" ifadelerini kullandı.

PERFORMANSI KISKANDIRDI
Nani'nin Fenerbahçe'deki performansı İngilizleri kıskandırırken, Manchester United'ın Nani'ye "Seni yeniden Manchester'da görmek isteriz" demesine Portekizli oyuncunun "Artık dönmem çok zor. Benden önce böyle bir konuda kulübümle görüşmeniz lazım" yanıtı verdi. Bu arada Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yıldız futbolcuyla bir görüşme yaptığı ve "Sen bir yıldızsın. Kendini ispatlamana gerek yok. Senden takım oyununa ayak uydurmanı ve gerçek performansına ulaşmanı bekliyorum" dediği belirlendi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]