Fenerbahçe'nin transfer döneminde Valencia'ya sattığı Luis Nani, İngiliz basınına flaş açıklamalarda bulundu. Portekizli yıldız, Manchester United'dan Fenerbahçe'ye zorla transfer olduğunu ve sarı lacivertlilerde beklediğini bulamadığını söyledi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçe'nin transfer döneminde Valencia'ya sattığı Luis Nani, İngiliz basınına flaş açıklamalarda bulundu. Portekizli yıldız, Manchester United'dan Fenerbahçe'ye zorla transfer olduğunu ve sarı lacivertlilerde beklediğini bulamadığını söyledi. I_vote_lcap96%Fenerbahçe'nin transfer döneminde Valencia'ya sattığı Luis Nani, İngiliz basınına flaş açıklamalarda bulundu. Portekizli yıldız, Manchester United'dan Fenerbahçe'ye zorla transfer olduğunu ve sarı lacivertlilerde beklediğini bulamadığını söyledi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçe'nin transfer döneminde Valencia'ya sattığı Luis Nani, İngiliz basınına flaş açıklamalarda bulundu. Portekizli yıldız, Manchester United'dan Fenerbahçe'ye zorla transfer olduğunu ve sarı lacivertlilerde beklediğini bulamadığını söyledi. I_vote_lcap1%Fenerbahçe'nin transfer döneminde Valencia'ya sattığı Luis Nani, İngiliz basınına flaş açıklamalarda bulundu. Portekizli yıldız, Manchester United'dan Fenerbahçe'ye zorla transfer olduğunu ve sarı lacivertlilerde beklediğini bulamadığını söyledi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçe'nin transfer döneminde Valencia'ya sattığı Luis Nani, İngiliz basınına flaş açıklamalarda bulundu. Portekizli yıldız, Manchester United'dan Fenerbahçe'ye zorla transfer olduğunu ve sarı lacivertlilerde beklediğini bulamadığını söyledi. I_vote_lcap1%Fenerbahçe'nin transfer döneminde Valencia'ya sattığı Luis Nani, İngiliz basınına flaş açıklamalarda bulundu. Portekizli yıldız, Manchester United'dan Fenerbahçe'ye zorla transfer olduğunu ve sarı lacivertlilerde beklediğini bulamadığını söyledi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçe'nin transfer döneminde Valencia'ya sattığı Luis Nani, İngiliz basınına flaş açıklamalarda bulundu. Portekizli yıldız, Manchester United'dan Fenerbahçe'ye zorla transfer olduğunu ve sarı lacivertlilerde beklediğini bulamadığını söyledi. I_vote_lcap3%Fenerbahçe'nin transfer döneminde Valencia'ya sattığı Luis Nani, İngiliz basınına flaş açıklamalarda bulundu. Portekizli yıldız, Manchester United'dan Fenerbahçe'ye zorla transfer olduğunu ve sarı lacivertlilerde beklediğini bulamadığını söyledi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçe'nin transfer döneminde Valencia'ya sattığı Luis Nani, İngiliz basınına flaş açıklamalarda bulundu. Portekizli yıldız, Manchester United'dan Fenerbahçe'ye zorla transfer olduğunu ve sarı lacivertlilerde beklediğini bulamadığını söyledi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Fenerbahçe'nin geçtiğimiz sezon başında Manchester United'dan aldığı ve bu sezon başında Valencia'ya sattığı Luis Nani, İngiliz basınından Guardian'a ses getirecek bir röportaj verdi.

Portekizli yıldız, Manchester United'da yaşadığı günleri anlatırken ayrılık sürecine dair kulübün kendisine yaptığı baskıdan bahsetti. 'Fenerbahçe'ye zorla transfer oldum' ifadelerini kullanan futbolcu, sarı lacivertlilerde ise beklediğini bulamadığını aktardı.

İşte Nani'nin açıklamalarından Fenerbahçe ile ilgili olan bölüm;

'Manchester United'da güzel günler yaşıyordum ancak sonra kulüp baskısıyla Fenerbahçe'ye transfer oldum. Yeni bir takıma transfer olduğunuzda insanların size yardım edeceğini düşünürsünüz. Ama böyle olmadı. Stres olan yerde hiçbir şey iyiye gitmez. F.Bahçe'de hayal kırıklığı yaşadım.ve Valencia'ya transfer oldum.'

Fenerbahçe'nin transfer döneminde Valencia'ya sattığı Luis Nani, İngiliz basınına flaş açıklamalarda bulundu. Portekizli yıldız, Manchester United'dan Fenerbahçe'ye zorla transfer olduğunu ve sarı lacivertlilerde beklediğini bulamadığını söyledi. Naniguardian1

VAN GAAL İLE ANLAŞAMADI

David Moyes döneminin Manchester'ında pek forma şansı bulamayan Portekizli, 2013-14 döneminde sadece 7 kez lig maçına çıkabildi. Ardından Moyes'un yerine Louis van Gaal getirildiğinde işler 29 yaşındaki forvet için daha da zorlaştı. 

"ASLA İLK TERCİH OLAMAZSIN"

Hollandalı teknik adamla yaptığı görüşmeyi anlatan Nani, "Bana ilk 11 için mücadele edersem iyi olacağını, ancak asla ilk tercihi olmayacağımı belki ikinci tercihi bile olamayacağımı söyledi. Ben ise bu takım için oldukça önemli bir yerim olduğunu ve buraya yıllarımı verdiğimi söyledim. Karar verebilme hakkım olmalı, her oyuna ilk 11'de çıkmak istediğimi söyledim" dedi.

Ardından tek sezonluğuna eski kulübü Sporting Lizbon'a kiralık olarak dönen Nani, geçen sene Fenerbahçe ile anlaştı. İngiltere defterini kapatırken ardında birçok söylenti bıraktı. İnsanlar United'da yedek olarak kalan birinin artık tercih edilmeyeceğini, ve bu tür futbolcuların iyi yerlere gelebilmesinin çok zor olduğunu düşünüyordu. 

Ancak Nani Türkiye'de geçirdiği bir sezonun ardından küllerinden yeniden doğdu. Forvet hattında kendisine büyük misyon yüklenen Nani, ülkesini EURO 2016'da da en iyi şekilde temsil ederek takım arkadaşları ile birlikte Portekiz'e Avrupa Kupası'nı getirdi.

LA LİGA İÇİN SABIRSIZ

La Liga ekiplerinden Valencia'yla anlaşan futbolcu, böylelikle kendisi hakkında oluşan önyargıyı yıktı ve 29 yaşında İspanyol Ligi'nin en başarılı takımlarından birinde forma giymek üzere Endülüs ekibin yolunu tuttu.

Ligin başlayacağı bugünde çok heyecanlı olduğu aktarılan Nani, Valencia formasıyla ilk sınavını Pazartesi akşamı Las Palmas'a karşı verecek.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]