G.Saray’ın kadınlarda F.Bahçe ile yaşadığı krizin benzeri tekerlekli sandalyede Beşiktaş ile tekrarlandı.Siyah beyazlı yönetim, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde pazar günü G.Saray derbisi öncesi, haftalardır 4 lejyoner ile oynayan rakibinin 2
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

G.Saray’ın kadınlarda F.Bahçe ile yaşadığı krizin benzeri tekerlekli sandalyede Beşiktaş ile tekrarlandı.Siyah beyazlı yönetim, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde pazar günü G.Saray derbisi öncesi, haftalardır 4 lejyoner ile oynayan rakibinin 2  I_vote_lcap96%G.Saray’ın kadınlarda F.Bahçe ile yaşadığı krizin benzeri tekerlekli sandalyede Beşiktaş ile tekrarlandı.Siyah beyazlı yönetim, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde pazar günü G.Saray derbisi öncesi, haftalardır 4 lejyoner ile oynayan rakibinin 2  I_vote_rcap 96% [ 915 ]
G.Saray’ın kadınlarda F.Bahçe ile yaşadığı krizin benzeri tekerlekli sandalyede Beşiktaş ile tekrarlandı.Siyah beyazlı yönetim, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde pazar günü G.Saray derbisi öncesi, haftalardır 4 lejyoner ile oynayan rakibinin 2  I_vote_lcap1%G.Saray’ın kadınlarda F.Bahçe ile yaşadığı krizin benzeri tekerlekli sandalyede Beşiktaş ile tekrarlandı.Siyah beyazlı yönetim, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde pazar günü G.Saray derbisi öncesi, haftalardır 4 lejyoner ile oynayan rakibinin 2  I_vote_rcap 1% [ 7 ]
G.Saray’ın kadınlarda F.Bahçe ile yaşadığı krizin benzeri tekerlekli sandalyede Beşiktaş ile tekrarlandı.Siyah beyazlı yönetim, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde pazar günü G.Saray derbisi öncesi, haftalardır 4 lejyoner ile oynayan rakibinin 2  I_vote_lcap1%G.Saray’ın kadınlarda F.Bahçe ile yaşadığı krizin benzeri tekerlekli sandalyede Beşiktaş ile tekrarlandı.Siyah beyazlı yönetim, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde pazar günü G.Saray derbisi öncesi, haftalardır 4 lejyoner ile oynayan rakibinin 2  I_vote_rcap 1% [ 6 ]
G.Saray’ın kadınlarda F.Bahçe ile yaşadığı krizin benzeri tekerlekli sandalyede Beşiktaş ile tekrarlandı.Siyah beyazlı yönetim, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde pazar günü G.Saray derbisi öncesi, haftalardır 4 lejyoner ile oynayan rakibinin 2  I_vote_lcap3%G.Saray’ın kadınlarda F.Bahçe ile yaşadığı krizin benzeri tekerlekli sandalyede Beşiktaş ile tekrarlandı.Siyah beyazlı yönetim, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde pazar günü G.Saray derbisi öncesi, haftalardır 4 lejyoner ile oynayan rakibinin 2  I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Fenerbahçe Beko, EuroLeague’de Final Four’a yükseldi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:20:05

» Galatasaray'ın eski oyuncusu Jo Alves, takım otobüsünde tutuklandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:19:01

» Galatasaray'a UEFA'dan kötü haber geldi! Ret yediler...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:18:29

» Beşiktaşlıların beklediği isimden kötü haber! Feyyaz Uçar, Di Maria'nın listelerinde olmadığını açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:16:04

» Ziraat Türkiye Kupası'nda finalin adı belli oldu! Fatih Karagümrük'ü 4-0 mağlup eden Trabzonspor, Beşiktaş'ın rakibi oldu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:15:26

» Adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı... Kalben'den açıklama geldi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:13:46

» Merve Taşkın'a gelen mesaj şaşırttı! "Eşimi test etmek istiyorum" deyip...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:12:32

» İstanbul'da uyuşturucu operasyonu... Ünlü şarkıcı Kalben gözaltına alınmıştı! İfadesi ortaya çıktı: "İçiciyim ben, satmıyorum”
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:11:40

» 3 ödül birden aldı ama yetmedi! Yalı Çapkını'nın güzeli Afra Saraçoğlu’na okul hayatı sorulunca... O değil annesi gerildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:10:20

» 1 milyon Euro'ya Yunanistan'dan ev almıştı! Demet Özdemir fiyatlara isyan etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 9 Mayıs - 19:09:28

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

G.Saray’ın kadınlarda F.Bahçe ile yaşadığı krizin benzeri tekerlekli sandalyede Beşiktaş ile tekrarlandı.Siyah beyazlı yönetim, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde pazar günü G.Saray derbisi öncesi, haftalardır 4 lejyoner ile oynayan rakibinin 2

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Parkede 2. Kizer vakası mı yaşanıyor? Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde ikinci lisansla oynadığı için F.Bahçe ile Galatasaray’ın arasını açan Lynetta Kizer krizinin bir benzeri tekerlekli sandalye basketbolunda G.Saray ile Beşiktaş arasında yaşanıyor...

Pazar günü 16.00’da Ahmet Cömert’te oynanacak kritik derbi öncesi Beşiktaş Kulübü, rakibi G.Saray’ın 2 artı 1 yabancı kuralını ihlal ettiğini belirterek, sarı kırmızılılarda İki İran (Omit Hadi, Morteza Abedi) iki de Polonyalı (Mateusz Filipski, Piotr Luszynski) 4 yabancı oyuncu olduğunu savundu. Siyah beyazlılar, hazırladığı dilekçeyi, 29 Aralık 2015’te Bedensel Engelliler Federasyonu’na resmen iletti.
‘NASIL TÜRK OLDULAR?’

Siyah beyazlı yöneticilerin imzasının yer aldığı itiraz dilekçesinde, “Polonyalı Piotr Luszynski, kadroda Mehmet Türk, Mateusz Filipski ise Mete Sarı olarak gözükmektedir. Bu oyuncuların yakın zamanda Türk vatandaşlığı statüsüne alındığı ve müsabakalarda ‘Türk Statüsü’nde oynatıldıkları kulübümüz tarafından öğrenilmişse de bu kişilerin yasanın hangi düzenlemesi ile Türk statüsünü elde ettiği bilinmemektedir” denildi.

Federasyonu göreve çağıran Beşiktaş Yönetimi, konuyu Uluslararası Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu’na da taşıyabileceğini belirtti.

G.Saray’ın kadınlarda F.Bahçe ile yaşadığı krizin benzeri tekerlekli sandalyede Beşiktaş ile tekrarlandı.Siyah beyazlı yönetim, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde pazar günü G.Saray derbisi öncesi, haftalardır 4 lejyoner ile oynayan rakibinin 2  Bjkizerrr
Federasyon karar veremediği için 6 sayfalık itiraz dilekçesi, şu an hukuk kurulunda...

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]