Fırat Parlak, 'Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası' oyunundan rol alan Burcu Kara'yı oyun çıkışında aracıyla almaya geldi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fırat Parlak, 'Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası' oyunundan rol alan Burcu Kara'yı oyun çıkışında aracıyla almaya geldi. I_vote_lcap96%Fırat Parlak, 'Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası' oyunundan rol alan Burcu Kara'yı oyun çıkışında aracıyla almaya geldi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fırat Parlak, 'Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası' oyunundan rol alan Burcu Kara'yı oyun çıkışında aracıyla almaya geldi. I_vote_lcap1%Fırat Parlak, 'Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası' oyunundan rol alan Burcu Kara'yı oyun çıkışında aracıyla almaya geldi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fırat Parlak, 'Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası' oyunundan rol alan Burcu Kara'yı oyun çıkışında aracıyla almaya geldi. I_vote_lcap1%Fırat Parlak, 'Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası' oyunundan rol alan Burcu Kara'yı oyun çıkışında aracıyla almaya geldi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fırat Parlak, 'Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası' oyunundan rol alan Burcu Kara'yı oyun çıkışında aracıyla almaya geldi. I_vote_lcap3%Fırat Parlak, 'Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası' oyunundan rol alan Burcu Kara'yı oyun çıkışında aracıyla almaya geldi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fırat Parlak, 'Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası' oyunundan rol alan Burcu Kara'yı oyun çıkışında aracıyla almaya geldi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Fırat Parlak, 'Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası' oyunundan rol alan Burcu Kara'yı oyun çıkışında aracıyla almaya geldi. Burcu-kara-mah1_640
Birkaç gün önce ayağının üzerinden geçen araba ile ilgili şikayetçi olduğunu açıklayan Kara "Normalde böyle bir şey için mahkemelerde uğraşılmaz ama benim en çok kızdığım iyi niyetli olmayışı. İnsan dalgın olabilir böyle bir kaza yapabilir ama kaçtığı için şikâyetçi olduk. İyi niyetli bir insan değilmiş. İlk defa birisini mahkemeye verdim" dedi.

Fırat Parlak, 'Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası' oyunundan rol alan Burcu Kara'yı oyun çıkışında aracıyla almaya geldi. Burcu-kara-mah1_400

KLAVYE TETİKÇİLERİ

Evliliği ile ilgili sosyal medyada yapılan eleştirilere cevap veren sunucu "Ben eleştirilere açığım ama klavye başına geçerek kötü niyet ile bu gün kime saldırsak diyen insanlar var. Ben onlara klavye tetikçileri diyorum" diye konuştu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]