Japon içgiyim markası Yummy Mart, Freud'un teorilerini bir adım öteye taşıyor.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Japon içgiyim markası Yummy Mart, Freud'un teorilerini bir adım öteye taşıyor. I_vote_lcap96%Japon içgiyim markası Yummy Mart, Freud'un teorilerini bir adım öteye taşıyor. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Japon içgiyim markası Yummy Mart, Freud'un teorilerini bir adım öteye taşıyor. I_vote_lcap1%Japon içgiyim markası Yummy Mart, Freud'un teorilerini bir adım öteye taşıyor. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Japon içgiyim markası Yummy Mart, Freud'un teorilerini bir adım öteye taşıyor. I_vote_lcap1%Japon içgiyim markası Yummy Mart, Freud'un teorilerini bir adım öteye taşıyor. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Japon içgiyim markası Yummy Mart, Freud'un teorilerini bir adım öteye taşıyor. I_vote_lcap3%Japon içgiyim markası Yummy Mart, Freud'un teorilerini bir adım öteye taşıyor. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Japon içgiyim markası Yummy Mart, Freud'un teorilerini bir adım öteye taşıyor.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Japon içgiyim markası Yummy Mart, Freud'un teorilerini bir adım öteye taşıyor. 1454452513613
1995 yılından bu yana çocukluk anılarımızda Ash var, Misty var, Brock var... Türlü türlü Pokemon var.Japon içgiyim markası Yummy Mart, Freud'un teorilerini bir adım öteye taşıyor. 1426177059066
Ama bir Pokemon var ki, animenin her bölümünü ayrı ayrı izlenir kıldı... Filmde hayatını kaybettiğinde bir jenerasyonu sinema salonlarında ağlattı! 

Elbette Pikachu'dan bahsediyoruz Smile
Şu an belki eskisi kadar canlı değil Pokemon çılgınlığı, ama serinin yaratıcısı Satoshi Tajiri bu cebe sığan  

küçük canavarların ekmeğini halâ yemeye devam ediyor. Öyle bir ekmek ki, 21 yıl geçse de tükenmiyor, cosplay sanatçılarına ilham, nostalji yapmak isteyenlere Türkçe dublajlı YouTube linkleri ve hediyelik eşyalar olarak geri dönüyor.
Cosplay mi demiştik?

Ryuu Lavitz'in tüm diğer Pikachu cosplaylerine de hanımefendinin Deviantart adresinden ulaşabilirsiniz...
...ve pek tabii Pikachu cosplay'ini podyumlara taşıyan Jessica Nigri'yi de anmadan geçmek olmaz!
Japon içgiyim markası Yummy Mart, Freud'un teorilerini bir adım öteye taşıyor. 1432414723937

2009'da yaptığı cosplay çalışmalarıyla ününe kavuşan YouTube fenomeni ve model Jessica Nigri'nin meşhur Pikachu cosplay'i de böyle işte... Devamı için YouTube sayfasına, YouTube sayfası için de buraya...
Çünkü bir milyon takipçi yanılıyor olamaz.
E pek tabii Pokemon, özellikle de Pikachu yıllar boyunca bir fetiş konusu olarak kalabilmeyi başarınca...
Japon içgiyim markası Yummy Mart, Freud'un teorilerini bir adım öteye taşıyor. 1437035142714

Gecikmeli de olsa bir içgiyim markası Pikachu ve elektrik gücünü vücudun farklı alanlarına taşımayı akıl etti.
Huzurlarınızda; YUMMY MART POKEMON COLLECTION.
Pikachu'yu yeşil sahalardan alıp içgiyimin öncüsü konumuna getiren Yummy Mart'a, çocukluk anılarımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Üstelik yalnızca iç giyim değil... Pijama modelleri de mevcut!

Poketop’lu pijama altlarından Pikachu’lu uyku gözlüklerine kadar tüm modeller, 20 Nisan’dan itibaren Yummy Mart'ın websitesinde mevcut.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]