Hacı Sabancı ile mutlu bir beraberlik sürdüren Özge Ulusoy'dan şaşırtan açıklama.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Hacı Sabancı ile mutlu bir beraberlik sürdüren Özge Ulusoy'dan şaşırtan açıklama. I_vote_lcap96%Hacı Sabancı ile mutlu bir beraberlik sürdüren Özge Ulusoy'dan şaşırtan açıklama. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Hacı Sabancı ile mutlu bir beraberlik sürdüren Özge Ulusoy'dan şaşırtan açıklama. I_vote_lcap1%Hacı Sabancı ile mutlu bir beraberlik sürdüren Özge Ulusoy'dan şaşırtan açıklama. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Hacı Sabancı ile mutlu bir beraberlik sürdüren Özge Ulusoy'dan şaşırtan açıklama. I_vote_lcap1%Hacı Sabancı ile mutlu bir beraberlik sürdüren Özge Ulusoy'dan şaşırtan açıklama. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Hacı Sabancı ile mutlu bir beraberlik sürdüren Özge Ulusoy'dan şaşırtan açıklama. I_vote_lcap3%Hacı Sabancı ile mutlu bir beraberlik sürdüren Özge Ulusoy'dan şaşırtan açıklama. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hacı Sabancı ile mutlu bir beraberlik sürdüren Özge Ulusoy'dan şaşırtan açıklama.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Hafta içi her gün, saat 10.00’da Özge Uzun’un sunumuyla Lifetime’da canlı yayınlanan “Hayat Başlasın” programına konuk olan Özge Ulusoy, kendi tasarımı olan kıyafet koleksiyonunu izleyicilere sundu.

Hacı Sabancı ile mutlu bir beraberlik sürdüren Özge Ulusoy'dan şaşırtan açıklama. Ozge-ulusoy-ic 

AZ SAYIDA İNSAN BAŞARDI
Ulusoy mankenlik mesleğinin değersizleştirildiğini söyleyerek şunları ekledi: “Büyük pencereden bakmak lazım. Birçok insan mankenlikle ilgilendi ama az sayıda başarılı insan kaldı. Çok çalışmak ve kendini geliştirmek gerekiyor. Çok zor ve yoruma açık bir iş. Ben her şeye kolay kırılabiliyorum ama belli etmiyorum.
Hacı Sabancı ile mutlu bir beraberlik sürdüren Özge Ulusoy'dan şaşırtan açıklama. Ozge-ulusoy-

Evde oturup ağladığım şeyler var. Dışarıda güler eğlenirim ama evde ağlarım. Zaman içinde piştim. Atomu parçalamıyoruz ama bu meslek gerçekten zor.”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]