Yaşar Alptekin, eşiyle sosyal medya ortamında tanıştığını anlattı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Yaşar Alptekin, eşiyle sosyal medya ortamında tanıştığını anlattı. I_vote_lcap96%Yaşar Alptekin, eşiyle sosyal medya ortamında tanıştığını anlattı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Yaşar Alptekin, eşiyle sosyal medya ortamında tanıştığını anlattı. I_vote_lcap1%Yaşar Alptekin, eşiyle sosyal medya ortamında tanıştığını anlattı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Yaşar Alptekin, eşiyle sosyal medya ortamında tanıştığını anlattı. I_vote_lcap1%Yaşar Alptekin, eşiyle sosyal medya ortamında tanıştığını anlattı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Yaşar Alptekin, eşiyle sosyal medya ortamında tanıştığını anlattı. I_vote_lcap3%Yaşar Alptekin, eşiyle sosyal medya ortamında tanıştığını anlattı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Yaşar Alptekin, eşiyle sosyal medya ortamında tanıştığını anlattı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Yaşar Alptekin, eşiyle sosyal medya ortamında tanıştığını anlattı. Yasart
Eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin, sosyal medyada tanışarak nikah masasına oturduğu eşi ve evliliğini hakkında ilk kez konuştu. Bir dönem podyumların ve sinema filmlerinin aranan isimlerinden olan Yaşar Alptekin, evinin kapılarını ‘Magazin 8’ programına açtı.

Mankenliği bırakarak maneviyata yönelen 54 yaşındaki Yaşar Alptekin eşiyle tanışma hikayesini de şu sözlerle anlattı:
“Ben bayanların Facebook’ta arkadaşlık tekliflerini kabul etmiyorum, erkekleri kabul ediyorum. Soyadını görünce onu da erkek diye kabul ettim. Sonra bayan çıktı. Ayıp olmasın diye bir şey demedim. Mesajlaştık. Almanya’ya konferansa gitmiştim, orada tanıştık.”
Romantik bir insan olmadığını söyleyen Alptekin, eşine evlenme teklifini cep telefonu ile yaptığını itiraf etti. Kendisine proje teklifi gelmediğini belirten ünlü oyuncu “Kullanma tarihimiz geçti herhalde” diyerek, yapımcılara sitem etti.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]