Format Atma (Resimli Anlatım) ( Vista )
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Format Atma (Resimli Anlatım) ( Vista ) I_vote_lcap96%Format Atma (Resimli Anlatım) ( Vista ) I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Format Atma (Resimli Anlatım) ( Vista ) I_vote_lcap1%Format Atma (Resimli Anlatım) ( Vista ) I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Format Atma (Resimli Anlatım) ( Vista ) I_vote_lcap1%Format Atma (Resimli Anlatım) ( Vista ) I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Format Atma (Resimli Anlatım) ( Vista ) I_vote_lcap3%Format Atma (Resimli Anlatım) ( Vista ) I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Format Atma (Resimli Anlatım) ( Vista )

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Windows Vista Format Atma Resimli Anlatım
Windows Vistanın 30 Ocak 2007 de tüm dünyada satışa çıkarılmasına bir kaç gün kala, artık çoğu Windows kullanıcısıda Vistayı merak eder oldu, bu anlatımda Vistanın kurulumunu anlatmaya çalıştım.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Resim yeniden boyutlandırıldı. Asıl boyutlarında görmek için buraya tıklayınız. Asıl boyutlar : 800x600 and weights 60KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 60KB.
Resim Boyutu Büyük Olduğundan Otomatik Ayarlandı.!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Resim yeniden boyutlandırıldı. Asıl boyutlarında görmek için buraya tıklayınız. Asıl boyutlar : 800x600 and weights 16KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 16KB.
Resim Boyutu Büyük Olduğundan Otomatik Ayarlandı.!Resim yeniden boyutlandırıldı. Asıl boyutlarında görmek için buraya tıklayınız. Asıl boyutlar : 800x600 and weights 49KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 49KB.
Resim Boyutu Büyük Olduğundan Otomatik Ayarlandı.!Resim yeniden boyutlandırıldı. Asıl boyutlarında görmek için buraya tıklayınız. Asıl boyutlar : 800x600 and weights 38KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 38KB.
Resim Boyutu Büyük Olduğundan Otomatik Ayarlandı.!Resim yeniden boyutlandırıldı. Asıl boyutlarında görmek için buraya tıklayınız. Asıl boyutlar : 800x600 and weights 68KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 68KB.
Resim Boyutu Büyük Olduğundan Otomatik Ayarlandı.!Resim yeniden boyutlandırıldı. Asıl boyutlarında görmek için buraya tıklayınız. Asıl boyutlar : 800x600 and weights 58KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 58KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 60KB.
Resim Boyutu Büyük Olduğundan Otomatik Ayarlandı.!Resim yeniden boyutlandırıldı. Asıl boyutlarında görmek için buraya tıklayınız. Asıl boyutlar : 800x600 and weights 56KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 56KB.
Resim Boyutu Büyük Olduğundan Otomatik Ayarlandı.!Resim yeniden boyutlandırıldı. Asıl boyutlarında görmek için buraya tıklayınız. Asıl boyutlar : 800x600 and weights 48KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 48KB.
Resim Boyutu Büyük Olduğundan Otomatik Ayarlandı.!Resim yeniden boyutlandırıldı. Asıl boyutlarında görmek için buraya tıklayınız. Asıl boyutlar : 800x600 and weights 44KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 44KB.

Resim Boyutu Büyük Olduğundan Otomatik Ayarlandı.!Resim yeniden boyutlandırıldı. Asıl boyutlarında görmek için buraya tıklayınız. Asıl boyutlar : 800x600 and weights 56KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 56KB.
Resim Boyutu Büyük Olduğundan Otomatik Ayarlandı.!Resim yeniden boyutlandırıldı. Asıl boyutlarında görmek için buraya tıklayınız. Asıl boyutlar : 800x600 and weights 55KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 55KB.
Resim Boyutu Büyük Olduğundan Otomatik Ayarlandı.!Resim yeniden boyutlandırıldı. Asıl boyutlarında görmek için buraya tıklayınız. Asıl boyutlar : 800x600 and weights 38KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 38KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 37KB.
Resim Boyutu Büyük Olduğundan Otomatik Ayarlandı.!Resim yeniden boyutlandırıldı. Asıl boyutlarında görmek için buraya tıklayınız. Asıl boyutlar : 800x600 and weights 47KB.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 47KB.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]