XP SP2 CD hazırlamak [ResimLi Anlatım
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

XP SP2 CD hazırlamak [ResimLi Anlatım I_vote_lcap96%XP SP2 CD hazırlamak [ResimLi Anlatım I_vote_rcap 96% [ 915 ]
XP SP2 CD hazırlamak [ResimLi Anlatım I_vote_lcap1%XP SP2 CD hazırlamak [ResimLi Anlatım I_vote_rcap 1% [ 7 ]
XP SP2 CD hazırlamak [ResimLi Anlatım I_vote_lcap1%XP SP2 CD hazırlamak [ResimLi Anlatım I_vote_rcap 1% [ 6 ]
XP SP2 CD hazırlamak [ResimLi Anlatım I_vote_lcap3%XP SP2 CD hazırlamak [ResimLi Anlatım I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

XP SP2 CD hazırlamak [ResimLi Anlatım

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Pratik SP2 CD hazırlamak için:
*Ön Hazırlık*
*Update Güncelleme*
*Cd Oluşturma*

*Ön Hazırlık*
İlk önce ön hazırlık yapıyoruz. Güncel bir nero programı teğmin ediyoruz. Aşada 2 liinkteki yazılımlarını indiriyoruz.
Link için.......Windows XP SP Türkçe Download (265 MB)
Link için.......Boot.bin
XRMHOEM_TR d:\ dizininde xpcdsp2 klasör oluşturup, kopyalıyoruz.
indirdiğimiz dosya ismi uzun olduğu için sp2.exe olarak değiştiriyoruz . Aynı d:\ dizinine kopyalıyoruz, sp2.exe

*Update Güncelleme*
Başlat/Çalıştırdan şu komutu yazıyoruz:

D:\sp2.exe /integrate:d:\xpcdsp2

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Update yani güncelleme tamlmış oluk.

*Cd Oluşturma*
boot.bin doyasınıda d:\ dizininde xpcdsp2 klasör kopyalıyoruz. İlk resimde göreceksiniz aynen uyguluyorsunuz. boot. bin yer göstermeyi.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 623x372.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 623x372.

Bu 4 resimdeki tüm ayarları yapın ve dikat edin nero göz atıcıdan d:\xpcdsp2 açın içindeki tüm dosyalarıda cd basılacak alana sürükleyin ve son kez bu 4 resimdeki ayarlara bakın öyle işlemi yapın. Bu işlemler sırasında hata yaparsanız cd'yi oluşturamazsınız.

Püf noktaları çalıştıra bunu D:\sp2.exe /integrate:d:\xpcdsp2 kopyalaya bilirsiniz aynı işlemleri d:\ dizinine yapın yada başka dizinede yapabilirsiniz komut değişikliğe urayacak ona göre ades tayin edin.
cd de boş alan olucak isterseniz başka şeylerde ilave edebilirsiniz klasör oluşturun örnek SUPPORT klasörün içine olabilir başka yerlerde olmasın

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]