Benim hikayem. En büyük aşklar nefretle başlarmış. Doğru!
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Benim hikayem. En büyük aşklar nefretle başlarmış. Doğru! I_vote_lcap96%Benim hikayem. En büyük aşklar nefretle başlarmış. Doğru! I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Benim hikayem. En büyük aşklar nefretle başlarmış. Doğru! I_vote_lcap1%Benim hikayem. En büyük aşklar nefretle başlarmış. Doğru! I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Benim hikayem. En büyük aşklar nefretle başlarmış. Doğru! I_vote_lcap1%Benim hikayem. En büyük aşklar nefretle başlarmış. Doğru! I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Benim hikayem. En büyük aşklar nefretle başlarmış. Doğru! I_vote_lcap3%Benim hikayem. En büyük aşklar nefretle başlarmış. Doğru! I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Benim hikayem. En büyük aşklar nefretle başlarmış. Doğru!

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

kaydirigubbakcemile3şimdiiiiiiiiiiiiiiiii ilk karşılaşmamızdan başlayım kızlar kime anlatsam şaşırıyo bende hala şaşırıyorumm yaa.. neysee....
ben 16 yaşında bir çıtırdımm çalışıyodum o zamnlar liseye bi sene ara vermiştim bu arada çalışıyodum işte bi hafta sonu haftalığımı aldım ve bir kıyafet mağazasına girdim kendime ciciler alıyım diye neyse uzun bir incelemeden sonra bir kot beğendim ve kabine girdim denemek için tam fermuarımı açıyordumkiii patttt .... oda nee kabinimin kapısı açıldı ve bir delüğanlıı yanlışlıkla açmışş arkadaşına gömlek veriyomuş denesin diye delüü kabinlei karıştırmış tabikii ben dolayısiyle şaşırdım...utandımm.... ve sinirlendim bu duruma sonra bağırdım bu delüğanlıya ağzıma ne geliyosaa bu bir özür dilemeler felan ama hala kapatmadı oda şaşırdı tabii ee utandıda rezilde olduu sonra ben neyse kotu aldım çıktım kasaya gittim öödememi yaptım kapıdan çıktım bi sinirle anam yine o şimdide kapının önünde çarpıştık meğer utancından içeri giremiyomuş arkadaşını bekliyo mecbur kaçamıyoda sonra yine özür felan diledi bilmeyerek oldu yok bilmemne bende susarmıyım zaten işte sitres yaşamıştım patronla acısını çıkardım rezil ettim onu ee tabi bende utandım cnmm neyse bir kaçgün sonra işten eve giderken bizim mahallenin fırınına girdim ekmek almaya genelde annem alırdı bu sefer ben alayım dedim aneaammm fırına girdimm ekmek almak için seslendim bide ne göreyimm o delüğanlı karşımda meğersem bizim fırıncıymış ya bu delüğanlı ben tabi ekmek almadım ters türs baktım ve çıktım bidahada ayak basmadım fırına gıcıklık olsun diyede özellikle başka yerden ekmek alıp fırının önünden geçiyodum ters ters bakarak oda bana bakıyodu neyse aradan 6 7 ay daha geçti öle böle ben o olayı çoktan unutmuştum zaten o arada ben liseye devam etmeye başladım okuldan eve evden okula git gel öle zamn geçiyodu.... ama okuldaki durumum pek iyi değildi öğretmenler takmıştı bana biraz sivri dillli yapım olduğundan pek sevmiyolardı bazı öğretmenler sonra bigün bi tartışma yaşadım öğretmenimle ve okulu bırakmaya karar verdim aslında güzeldi derslerim ama işte haksızlığa dayanamıyodum sonra ben okulu bıraktım.artık ev kızıydım mahalleden arkadaşlarla takılıyodum artık bu arada fırınada gidip gelmeye başladım ben inanmıcaksınız ama ututtum gittim o olayı taaa kiii... bi gün yine ekmek almaya gittim yine bu delüğanlı ordaydı ama ben bakmıyodum bile yüzüne birazcık feminist mi diyolar öle bi yapım var pek sevmem erkeklerle muhattap olmayı neyse tam ekmeğimi aldım çıkıyodumki arkamdan;
bakarmısınız?
efendim dedim benbuyrunnnnnnnnn
beni tanıdınız mı?
hayır tanımammı lazım didim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
hani bi kabin maceramız olmuştu ya[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
eee:1closedeyes:dedim
işte o gün için tekrar özür diliyorum sizden dedi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
keşke hatırlatmasaydınız ben unutmuştum o günü dedim:kedi:
sonra ne dedi biliyonuzmuuuuuuuuuuuu çok tatlısın biliyomusun dedii bana:asigim:
tabi ben herzamnki ukalalığımla biliyorum ama teşekür ederim dedim:icecream:
sonrada iyigünler dedim ve çıktım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
aradan 3-4 gn geçti ben tekrar ekmek almaya gittim aslında mecburiyetten gidiyorumm hee alacak kimse yok evde ekmeği:kedi:
ekmeği aldım hayırlı işler dedim tam çıkıcam
yaaaa size bişey sölesem dedi bu delüğanlı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
buyrun didimbuyrunnnnnnnnn
benim gibi bi fırıncıyla çıkmak istermisinn:???
:1shok::1shok::1shok:ben tabiki şok oldum ama hazır cvp ben bilmem hiç düşünmedim dedimkaydirigubbakcemile3
peki düşünürmüsünüz benim için[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
eeeee bi düşüniyim dedim bende:kedi: 
sonra kararını bekliyorum yelizde numaram var ondan çaldır ben anlarım hemen ararım dedi (bu arada yelizde benim yakın arkadaşım onunda çocukluk arkadaşı oluyu)
tamam dedim ve hemen çıktım ordan sonra direk yelize gittim üst katta oturuyodu yeliz bizim hemen çıktım yeliz böle böle oldu dedim hadi be dedi o dalga geçmiştir dedi hadi cnm zannetmem benle dalga geçmeye cesaret edemez dedim zaten kabul etmeyede kararlı değildim ama yelizin bu sözünden sonra da inadına kabul ettim ve numarasını aldım aradım ve çıkmay başladık aradan 2 ay geçti biz ölesine çıkıyoz güya yani ben ölesine çıkıyom ama tabi bişeyler hissetmeye başladım bu bana devamlı ciddi olduğunu sen benim için ölesine bi ilişki deilsin ciddiyim ailemede söledim hatta annem seni görmek istiyo felan diye konuşmaya başladı ben şaşkınım benide ailem biliyodu annem özellikle çok seviyodu onu o onay veriyodu bu işe ama ben karrsızdım sonra bigün yine annem seni bekliyo görmek istiyo annene söle annemle tanıştırmaya - - Küfürlü Kelime Sansür Edildi - Egzotik Forum BOT - - üreyim seni felan dedi bende beni görecek evime buyursun ben kendimi göstermeye ayağımla gidemem kusura bakma dedim ertesi gün annesi geldisempatiksalakcinnisonra annemle bi muhabbet sormayınn nerdeyse düğün gününü belirlicekler baya beğendi kadın bende olaylar gelişiyo ben daha farkında deildim sonra kadın giderken demzmi haftayada uygunsa çeçeğimizle gelelim diye:1shok: annemde bakalım hayırlısı dedi benimki habire sıkıştırıyo beni geliyozmu falan diye bende dedim tamam buyrun gelinndelikafaduldenee napıyım olack bu iş belli bende bişey diyemiyorum kısmet demkki ağzım dilim bağlandı benimde geldiler istemeye acı kahve faslı felankaydirigubbakcemile3 gençler anlaşmış felan dedi verdi amcam beni bu arada babam vefat ettiği için amcamdan istediler o günde bitti aradan çok geçmeden nişan oldu 5 ay nişanlı kaldık sonra düğün derkeeeennnnnnnnnnnnnn evlendikte 5 sene olcak nerdeyse delikafaduldennasıl oldu anlamadım halaa bu iş allaha şükür mutluyuzz [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]o beni çok seviyo ben onu çok seviyorum yuvarlanıp gidiyozda bide allah bebk nasip etse tam olacakk işte böyleee benim hikayem bu 
OKUYANDAN OKUMAYANDA ALLAH RAZI OLSUN BENİM İÇİMDEN GELDİ YAZDIM ÇOKTA UZUN OLDU SIKILMADAN OKURSANIZ EĞLENİCENİZDEN EMİNİMM BU TANIŞMA 

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]