Sanal Aşktan Öteye Giden Hikayem
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Sanal Aşktan Öteye Giden Hikayem I_vote_lcap96%Sanal Aşktan Öteye Giden Hikayem I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Sanal Aşktan Öteye Giden Hikayem I_vote_lcap1%Sanal Aşktan Öteye Giden Hikayem I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Sanal Aşktan Öteye Giden Hikayem I_vote_lcap1%Sanal Aşktan Öteye Giden Hikayem I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Sanal Aşktan Öteye Giden Hikayem I_vote_lcap3%Sanal Aşktan Öteye Giden Hikayem I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sanal Aşktan Öteye Giden Hikayem

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Sanal Aşktan Öteye Giden Hikayem Empty Sanal Aşktan Öteye Giden Hikayem Salı 20 Ocak - 3:04

Yazar : EgzotikForum

-
-

Yazın sık sık gittiğimiz bir yazlığımız vardı bende 2011 in yazını çoğunlukla çiftlikte geçirmiştim.O gün döneli 2 gün olmuştu ve tekrar dönecektim..Ne olduysa ben evde kalmak istediğimi gitmek istemediğimi ısrarla belirttim. Ve kaldım.Saat 19:44 sularıydı benim o dönemler takıldığım ve yöneticilik yaptığım bir forum vardı oraya bir saldırı düzenlendi..Adminimiz ise konu açarak saldırı olduğunu söyledi..Bende emeğe neden saygı duyulmuyor diye veryansın ettim hakaretlermi dersin herşeyi yazdım..Saat 19:59 du hiç unutmuyorum hayatımın en şaşırdığım anıydı..Bilgisayarın ekranı kararıp bir yazı yazdı..Fazla atıp tutma hakaret etme gibisinden bende soğuk kanlılıkla açtım metin belgesini ve yazdım..Varsa cesaretin yaz neden bunu yapıyorsun diye..O metin belgesinde yaklasık 1 saat boyunca tartıştık [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ve işin komik tarafı kız nickine benzemediği için erkek zannedilmemdi..O an anlayamadım tabiki kameramı açmış ve beni görmüş farkında bile değilim ve bana aşık olmuş..Benden o dakika özür diledi erkek sandığını ve ettiği hakaretler için utandığını vs vs..Ben başlarda çok sıkıldım ve format attırdım fakat ne olursa olsun bilgisayarıma bağlanıp sürekli benimle konuşmaya çalıştı..Neyse bende konuşmaya başlamıştım artık samimiyetine güveniyordum ve birgün kamera açıp yaklasık 4 saat görüntülü sohbet ettik çay içtik güldük eğlendik ve sonunda ona aşık oldum..Aslında buraya kadar tipik bir sanal aşk hikayesi okudunuz ama bizim hikayemiz işte bunlardan sonra başladı.1 yıl boyunca tek bir dokunma dahi olmadan tenimizin kokusunu bile hissetmeden telefondan internetten ve mektuplarla devam ettirdik.Hala o kokulu mektuplar , hediyelerimiz yazışmalarımız ve birlikte dinleyip uyuduğumuz şarkılar.

Asıl fedakarlıklar sonradan başlar..

Ona kavuşabilmem için 2 yol vardı birisi uzun birisi kısa ve ben kısa olanı seçtim üniversite sınavına girdim tercihlerimi yaptım ve ben bakamayacağım sen sonuçlara bak dedim o da geceydi hiç unutmuyorum baktı ve beni aradı " Çok üzgünüm ömrüm 2 hafta içerisinde hazırlanman lazım seni bekliyorum " dedi şok olmuştum konuşamadım ama hayatımda geçirdiğim en mükemmel geceydi herkesi öptüm babamı kaldırdım sarıldım.Mutluluk nasıl birşeymiş iliklerimde hissetmiştim.

04.09.2012

Saat 5 'de yola çıkacağım hemde 18 saatlik bir yola.Yanımda annem yüreğimde sevdiğim nasıl geçerki o yol nasıl biter ? Bütün yol boyunca heyecandan çok özür diliyorum 15 kez midem kalkmıştır.Zerre uyumadım hatta son 3 gündür hiç uyumuyordum..Uyuyabilmek münkün mü ? Kavuşacaksınız sevdiğinize..İlk dokunuş ilk temas..
Sabah olmuştu nihayet o tabelayı gördüm İzmir Nüfus vs yazıyor..İnanın o an hiçbirşey hissedemedim kocaman bir boşluk yutkunamıyorum..Annem yanımda onun tesellisi ile rahatlamaya çalışıyorum..Evet kısa süre sonra otogardaydık otobüsten indik telefonla konusurken benden 20 peron uzakta olduğunu söyledi..Bende köşede beklediğimizi söyledim..Evet kusmamak için zor tutuyordum kendimi..Nihayet göz göze geldik dondum kaldım..İlk olarak annemin elini öptü ve daha sonra göz göze baktık ve sarılıp ağladık..Biliyormusunuz hissetmenin ne güzel bir duygu olduğunu işte o zaman anladım...Ama fazla heyecan bana iyi gelmedi ve kustum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 

Velhasıl gelelim meseleye o gün bugündür birlikteyiz..Kah ağlaya kah güle ailesi ile tanıştım onlar bizimkilerle tanıştı sözlendik hatta şimdi birlikte çalışıyoruz çok zor günler geçirdik yeri geldi tek bir simiti bölüp yedik yeri geldi acıları birlikte göğüsledik..Neticesinde 3 yıl 1 aydır birlikteyiz.Ve şu anda dükkan açtık birlikte çalışıyoruz düğünümüz için para biriktiriyoruz..tek , dimdik ve yek..
Siz siz olun sabrın kıymetini bilin Allahım sabırlı olan her insana mükafatını en iyi şekilde veriyor..Kısmetinizin nerede nasıl sizi bulacağını bilemezsiniz ben 1300 km ötede buldum..Şunu biliyordum ki o beni bekliyordu..Ve buldu..Şu anda binlerce kez şükürler olsun ki mutluyum..Allahım herkese gönlünün güzelliğinde bir yaşam versin..

Aşkla Kalın..

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]