Oğlu Engincan’ın mezuniyeti için Miami’ye giden Sibel Can İstanbul’a döndü.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Oğlu Engincan’ın mezuniyeti için Miami’ye giden Sibel Can İstanbul’a döndü. I_vote_lcap96%Oğlu Engincan’ın mezuniyeti için Miami’ye giden Sibel Can İstanbul’a döndü. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Oğlu Engincan’ın mezuniyeti için Miami’ye giden Sibel Can İstanbul’a döndü. I_vote_lcap1%Oğlu Engincan’ın mezuniyeti için Miami’ye giden Sibel Can İstanbul’a döndü. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Oğlu Engincan’ın mezuniyeti için Miami’ye giden Sibel Can İstanbul’a döndü. I_vote_lcap1%Oğlu Engincan’ın mezuniyeti için Miami’ye giden Sibel Can İstanbul’a döndü. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Oğlu Engincan’ın mezuniyeti için Miami’ye giden Sibel Can İstanbul’a döndü. I_vote_lcap3%Oğlu Engincan’ın mezuniyeti için Miami’ye giden Sibel Can İstanbul’a döndü. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Oğlu Engincan’ın mezuniyeti için Miami’ye giden Sibel Can İstanbul’a döndü.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Oğlu Engincan’ın mezuniyeti için Miami’ye giden Sibel Can İstanbul’a döndü. Sibel-can-sli
Uçaktan iner inmez kuaförüme geldim diyen usta sanatçı esmerliğinin de Miami yanığı olduğunun söyledi. Kameralara burası ters ışık bir de yol yorgunluğu var beni kötü çıkartır diyen Sibel Can, gazetecilerden de ricacı oldu. Benim sürekli arabamın plakasını gösteriyorlar rica ediyorum plakamı göstermeyin diyerek yoluna devam etti.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]