Ben Bilmem Eşim Bilir'de trajikomik anlar...
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Ben Bilmem Eşim Bilir'de trajikomik anlar... I_vote_lcap96%Ben Bilmem Eşim Bilir'de trajikomik anlar... I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Ben Bilmem Eşim Bilir'de trajikomik anlar... I_vote_lcap1%Ben Bilmem Eşim Bilir'de trajikomik anlar... I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Ben Bilmem Eşim Bilir'de trajikomik anlar... I_vote_lcap1%Ben Bilmem Eşim Bilir'de trajikomik anlar... I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Ben Bilmem Eşim Bilir'de trajikomik anlar... I_vote_lcap3%Ben Bilmem Eşim Bilir'de trajikomik anlar... I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ben Bilmem Eşim Bilir'de trajikomik anlar...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Ben Bilmem Eşim Bilir'de trajikomik anlar... Empty Ben Bilmem Eşim Bilir'de trajikomik anlar... C.tesi 23 Mayıs - 13:49:31

Yazar : EgzotikForum

-
-

Ben Bilmem Eşim Bilir'de trajikomik anlar... Halter-71
“Ben Bilmem Eşim Bilir’in ”İndir Kaldır” oyununda 30 kg. ağırlığındaki halteri indirip kaldırarak puan kazanmaya çalışan beyler, hanımların yüksek iddialarından dolayı bir hayli zorlandılar. Özellikle Ahmet Bey, oyunu tamamlayamayınca stüdyoda ortalık fena karıştı. Sibel Hanım, puan alamamanın vermiş olduğu üzüntüyle eşine sert bir şekilde tepki gösterdi. Uzunca bir süre eşine olan kızgınlığını dile getiren Sibel Hanım, komik anlara da sahne oldu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]