Başkan Aziz Yıldırım ile Ersun Yanal’ın arasının düzeldiği, taraftarın da çok sevdiği Yanal’ın Pereira’nın yerine yeniden göreve gelebileceği haberleri kulislere bomba gibi düştü. G.Saray maçı kaybedilirse, takımın başına Yanal geçebilir.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

1299!! #KnightOnline #KnightOnlinepvp .eu 1 Eylül Pazar Saat 21:50'de açık olacak.
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]

Giriş yap

Şifremi unuttumCounter Strike #CounterStrike 1.6 şimdi.Özel sunucuda! İndirmek için Buraya Tıklayınız >>> [TIKLAYIN] İP ADRESİ : 95.173.174.37 (NOT:Bağlanmak için konsol penceresini açıp 'KLAVYEDE SOL ÜSTTE ESC'NİN ALTINDA e TUŞUNA BASIP AÇABİLİRSİNİZ.' Connect İPADRESİ olarak bağlanın.)
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Başkan Aziz Yıldırım ile Ersun Yanal’ın arasının düzeldiği, taraftarın da çok sevdiği Yanal’ın Pereira’nın yerine yeniden göreve gelebileceği haberleri kulislere bomba gibi düştü. G.Saray maçı kaybedilirse, takımın başına Yanal geçebilir. I_vote_lcap96%Başkan Aziz Yıldırım ile Ersun Yanal’ın arasının düzeldiği, taraftarın da çok sevdiği Yanal’ın Pereira’nın yerine yeniden göreve gelebileceği haberleri kulislere bomba gibi düştü. G.Saray maçı kaybedilirse, takımın başına Yanal geçebilir. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Başkan Aziz Yıldırım ile Ersun Yanal’ın arasının düzeldiği, taraftarın da çok sevdiği Yanal’ın Pereira’nın yerine yeniden göreve gelebileceği haberleri kulislere bomba gibi düştü. G.Saray maçı kaybedilirse, takımın başına Yanal geçebilir. I_vote_lcap1%Başkan Aziz Yıldırım ile Ersun Yanal’ın arasının düzeldiği, taraftarın da çok sevdiği Yanal’ın Pereira’nın yerine yeniden göreve gelebileceği haberleri kulislere bomba gibi düştü. G.Saray maçı kaybedilirse, takımın başına Yanal geçebilir. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Başkan Aziz Yıldırım ile Ersun Yanal’ın arasının düzeldiği, taraftarın da çok sevdiği Yanal’ın Pereira’nın yerine yeniden göreve gelebileceği haberleri kulislere bomba gibi düştü. G.Saray maçı kaybedilirse, takımın başına Yanal geçebilir. I_vote_lcap1%Başkan Aziz Yıldırım ile Ersun Yanal’ın arasının düzeldiği, taraftarın da çok sevdiği Yanal’ın Pereira’nın yerine yeniden göreve gelebileceği haberleri kulislere bomba gibi düştü. G.Saray maçı kaybedilirse, takımın başına Yanal geçebilir. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Başkan Aziz Yıldırım ile Ersun Yanal’ın arasının düzeldiği, taraftarın da çok sevdiği Yanal’ın Pereira’nın yerine yeniden göreve gelebileceği haberleri kulislere bomba gibi düştü. G.Saray maçı kaybedilirse, takımın başına Yanal geçebilir. I_vote_lcap3%Başkan Aziz Yıldırım ile Ersun Yanal’ın arasının düzeldiği, taraftarın da çok sevdiği Yanal’ın Pereira’nın yerine yeniden göreve gelebileceği haberleri kulislere bomba gibi düştü. G.Saray maçı kaybedilirse, takımın başına Yanal geçebilir. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Başkan Aziz Yıldırım ile Ersun Yanal’ın arasının düzeldiği, taraftarın da çok sevdiği Yanal’ın Pereira’nın yerine yeniden göreve gelebileceği haberleri kulislere bomba gibi düştü. G.Saray maçı kaybedilirse, takımın başına Yanal geçebilir.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum


-
-

Torku Konyaspor maçının kaybedilmesiyle şampiyonluk yarışında ağır darbe alan Fenerbahçe'de, taşları yerinden oynatacak inanılmaz gelişmeler yaşanıyor. Konya Havalimanı'nda mini bir olağanüstü toplantı yapan sarı-lacivertli yönetimin, başkan Aziz Yıldırım'ın önderliğinde önceki gün de bir araya gelip Vitor Pereira'nın durumunu masaya yatırdığı ortaya çıktı.

KARARSIZ KALDILAR

Yapılan görüş alışverişinde, Pereira ile işlerin yürümeyeceği kanaati ağır bastı. Pereira'yı görevden alacak kadar gözü karartan başkan ve kurmayları, B planı üzerinde ise kararsız kaldı. Portekizli hocanın yerine getirilecek isme "yeni sezonda da takımın emanet edilmesi" görüşünü benimseyen yönetim, bunun için acele etmeme fikrinde birleşirken, yarınki Galatasaray derbisinin beklenmesi kararlaştırıldı. Kulislerden sızan bilgilere göre; derbi de puan kaybedilirse, Pereira'nın görevine çok büyük ihtimalle son verilecek. Yerine gelecek isim ise bomba etkisi yapacak: Ersun Yanal! Bunun altyapısı da oluşturuldu. Yanal'ın, arasının bozuk olduğu başkan Aziz Yıldırım'la barıştırıldığı, teklif götürülmesi halinde F.Bahçe'den "şampiyon hoca" olarak ayrılan tecrübeli teknik adamın buna "evet" diyeceği öğrenildi.
OLUMLU KONUŞUYOR

Sarı-lacivertli taraftarların da gönlünde yatan aslan olan Yanal, Fenerbahçe ile ilgili sorulara olumsuz hiçbir yanıt vermiyor. Yanal, 2013-14 sezonunda şampiyon yaptığı takımın başına yeniden geçme fikrine "heyecanla" yaklaşıyor.
YARDIMCISI YiNE KARTAL

Taraftarın Konya'da lehine bağırdığı Ersun Yanal eğer yeniden göreve gelirse, yardımcısı yine İsmail Kartal olacak. İkili, F.Bahçe'nin menfaatleri için yeniden bir araya gelecek. Geçen sezon sarı-lacivertli takımı çalıştırarak büyük deneyim kazanan Kartal'ın, Yanal'ın kurmaylığında bu kez daha etkin bir görev üstleneceği kesin. Başkana çok yakın olan eski bir futbolcunun, Kartal'ı arayıp, "Sürekli TV'lere çıkıp konuşuyorsun. Bir sus! Yakında başkan seni çağıracak" dediği ortaya çıktı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz