Çağla Şıkel'in beslenme düzeni sosyal medyanın diline düştü! "Keşke yediklerini söyleseydin"
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Çağla Şıkel'in beslenme düzeni sosyal medyanın diline düştü! "Keşke yediklerini söyleseydin" I_vote_lcap96%Çağla Şıkel'in beslenme düzeni sosyal medyanın diline düştü! "Keşke yediklerini söyleseydin" I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Çağla Şıkel'in beslenme düzeni sosyal medyanın diline düştü! "Keşke yediklerini söyleseydin" I_vote_lcap1%Çağla Şıkel'in beslenme düzeni sosyal medyanın diline düştü! "Keşke yediklerini söyleseydin" I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Çağla Şıkel'in beslenme düzeni sosyal medyanın diline düştü! "Keşke yediklerini söyleseydin" I_vote_lcap1%Çağla Şıkel'in beslenme düzeni sosyal medyanın diline düştü! "Keşke yediklerini söyleseydin" I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Çağla Şıkel'in beslenme düzeni sosyal medyanın diline düştü! "Keşke yediklerini söyleseydin" I_vote_lcap3%Çağla Şıkel'in beslenme düzeni sosyal medyanın diline düştü! "Keşke yediklerini söyleseydin" I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Çağla Şıkel'in beslenme düzeni sosyal medyanın diline düştü! "Keşke yediklerini söyleseydin"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Özel hayatıyla son dönemde sık sık gündeme gelen manken ve sunucu Çağla Şıkel beslenme alışkanlığını değiştirdiğini ve şişkinliklerinden kurtulduğunu belirtti. Çağla Şıkel'in beslenme düzeni sosyal medyanın diline düştü.

YILLARA MEYDAN OKUYOR

Çağla Şıkel'in beslenme düzeni sosyal medyanın diline düştü! "Keşke yediklerini söyleseydin" 728xauto
Çağla Şıkel şimdi ise formda vücudu hakkında konuştu. Manken bağırsak sağlığı için beslenme alışkanlıklarını değiştirdi.

Çağla Şıkel'in beslenme düzeni sosyal medyanın diline düştü! "Keşke yediklerini söyleseydin" 728xauto
Manken “Sıfır gluten, sıfır lektin, sıfır kuruyemiş, sıfır meyve ve süt ürünü. Abur cuburu da bıraktım. 2 aydır böyle. Hiç zorlanmadım. Şişkinlik kalmadı. Kendimi daha iyi hissediyorum” dedi.

Çağla Şıkel’in bu açıklaması sosyal medyanın diline düştü. Şıkel'in yemediklerine duyanlar "Yediklerini söylesen daha kolaydı", "Kardeşim ne yiyorsun sen?" yorumlarından bulundu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]