"20 yıldır montum yoktu" demişti! Acun Ilıcalı'nın üzerindeki montun fiyatı sosyal medyanın diline düştü
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

"20 yıldır montum yoktu" demişti! Acun Ilıcalı'nın üzerindeki montun fiyatı sosyal medyanın diline düştü I_vote_lcap96%"20 yıldır montum yoktu" demişti! Acun Ilıcalı'nın üzerindeki montun fiyatı sosyal medyanın diline düştü I_vote_rcap 96% [ 915 ]
"20 yıldır montum yoktu" demişti! Acun Ilıcalı'nın üzerindeki montun fiyatı sosyal medyanın diline düştü I_vote_lcap1%"20 yıldır montum yoktu" demişti! Acun Ilıcalı'nın üzerindeki montun fiyatı sosyal medyanın diline düştü I_vote_rcap 1% [ 7 ]
"20 yıldır montum yoktu" demişti! Acun Ilıcalı'nın üzerindeki montun fiyatı sosyal medyanın diline düştü I_vote_lcap1%"20 yıldır montum yoktu" demişti! Acun Ilıcalı'nın üzerindeki montun fiyatı sosyal medyanın diline düştü I_vote_rcap 1% [ 6 ]
"20 yıldır montum yoktu" demişti! Acun Ilıcalı'nın üzerindeki montun fiyatı sosyal medyanın diline düştü I_vote_lcap3%"20 yıldır montum yoktu" demişti! Acun Ilıcalı'nın üzerindeki montun fiyatı sosyal medyanın diline düştü I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

"20 yıldır montum yoktu" demişti! Acun Ilıcalı'nın üzerindeki montun fiyatı sosyal medyanın diline düştü

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Her açıklamasıyla adından söz ettiren Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde “Takım alana kadar montum yoktu, yemin ederim. Çünkü ben kış nedir bilmem ki" demişti. O sözlerden sonra Ilıcalı'nın üzerindeki montun fiyatı ortaya çıktı.

"20 yıldır montum yoktu" demişti! Acun Ilıcalı'nın üzerindeki montun fiyatı sosyal medyanın diline düştü 18765222-728xauto
“Takım alana kadar montum yoktu, yemin ederim. Çünkü ben kış nedir bilmem ki. Kışı görmüyorum neden mont alayım. Montu giyecek bir yerim yoktu. 20 yıldır da montum yok açıkçası. Kışın Dominik'teyim" diyen Ilıcalı devamında şunları söylemişti:
"Şimdi kulübüm var. 8-10 tane de mont aldık tabii. İngiltere çok soğuk esiyor, ayakların uyuşuyor. Mecburen aldım. İlk defa kışlık ayakkabı aldım. 365 günün 300 günü terlik giyiyorum zaten. 60 gün de düğünler ve resmi olaylardan oluşuyor hayatım. Ayakkabı giyince bir şeyler taşıyor gibi hissediyorum."

"20 yıldır montum yoktu" demişti! Acun Ilıcalı'nın üzerindeki montun fiyatı sosyal medyanın diline düştü 640xauto
'Dertten çok param var' açıklamalarıyla gündeme gelen Ilıcalı'nın o montunun fiyatı gündem oldu. Ünlü markaya ait olan mont 71.900 TL.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]