Deniz bir anda kana bulandı! 64 yaşındaki turist kıyıdan metrelerce uzakta köpekbalığı saldırısına uğradı... "Yüzerek uzaklaştı"
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Deniz bir anda kana bulandı! 64 yaşındaki turist kıyıdan metrelerce uzakta köpekbalığı saldırısına uğradı... "Yüzerek uzaklaştı" I_vote_lcap96%Deniz bir anda kana bulandı! 64 yaşındaki turist kıyıdan metrelerce uzakta köpekbalığı saldırısına uğradı... "Yüzerek uzaklaştı" I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Deniz bir anda kana bulandı! 64 yaşındaki turist kıyıdan metrelerce uzakta köpekbalığı saldırısına uğradı... "Yüzerek uzaklaştı" I_vote_lcap1%Deniz bir anda kana bulandı! 64 yaşındaki turist kıyıdan metrelerce uzakta köpekbalığı saldırısına uğradı... "Yüzerek uzaklaştı" I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Deniz bir anda kana bulandı! 64 yaşındaki turist kıyıdan metrelerce uzakta köpekbalığı saldırısına uğradı... "Yüzerek uzaklaştı" I_vote_lcap1%Deniz bir anda kana bulandı! 64 yaşındaki turist kıyıdan metrelerce uzakta köpekbalığı saldırısına uğradı... "Yüzerek uzaklaştı" I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Deniz bir anda kana bulandı! 64 yaşındaki turist kıyıdan metrelerce uzakta köpekbalığı saldırısına uğradı... "Yüzerek uzaklaştı" I_vote_lcap3%Deniz bir anda kana bulandı! 64 yaşındaki turist kıyıdan metrelerce uzakta köpekbalığı saldırısına uğradı... "Yüzerek uzaklaştı" I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Deniz bir anda kana bulandı! 64 yaşındaki turist kıyıdan metrelerce uzakta köpekbalığı saldırısına uğradı... "Yüzerek uzaklaştı"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

64 yaşındaki Peter Smith isimli bir adam Güney Karayip Denizi'nde bulunan Tabago açıklarında yüzerken bir boğa köpekbalığının saldırısına uğradı. Kıyıdan yaklaşık 10 metre uzaklıkta gerçekleşen saldırıda Smith ağır bir şekilde yaralandı. Tedavi için hastaneye kaldırılan Smith'in hayati tehlikesinin devam ettiği ve yoğun bakımda olduğu ifade edildi.64 yaşındaki Peter Smith, Karayip Adası'ndaki otelinin yakınlarında bulunan denize girerek keyif yapmak istemişti. Ancak Smith korkunç bir köpekbalığı saldırıya uğradı. Görgü tanıkları, boğa köpekbalığı olduğu bildirilen köpekbalığının 3 metre uzunluğa ve 2 metre genişliğe sahip olduğuna inandıklarını söyledi. Smith'in sol kolunun koptuğu ve midesinde yırtılma meydana geldiği belirtildi.PLAJ KAPATILDI

Deniz bir anda kana bulandı! 64 yaşındaki turist kıyıdan metrelerce uzakta köpekbalığı saldırısına uğradı... "Yüzerek uzaklaştı" 640xauto
Yerel raporlara göre Smith yoğun bakıma alındı. Büyük Courland Körfezi kıyısındaki Turtle Plajı'nda meydana gelen saldırının sonrasında plaj kapatıldı. Görgü tanıkları, kurbanın saldırıya uğradığında yalnızca bel hizasında suda olduğunu ve yakındaki insanların yırtıcı hayvanı kovalamaya çalıştığını söyledi.
Deniz bir anda kana bulandı! 64 yaşındaki turist kıyıdan metrelerce uzakta köpekbalığı saldırısına uğradı... "Yüzerek uzaklaştı" 640xauto
Görgü tanıklarından biri Smith'in yaralandığı anları ise, "Sahilde bazı insanlar gördük ve ilk başta beyefendinin kalp krizi geçirdiğini ve ona yardım ettiklerini düşündüm.Sonra birinin elinde havluyla aşağıya doğru koştuğunu gördüm, sonra sudan çıkan bir sırt yüzgeci gördüm ve 'Aman Tanrım, bu bir köpekbalığı' diye düşündüm. Dönerken kuyruğunun da çıktığını gördüm. Yüzerek uzaklaştı." dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]