Caner Cindoruk aşktan yana çok dertli...
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Caner Cindoruk aşktan yana çok dertli... I_vote_lcap96%Caner Cindoruk aşktan yana çok dertli... I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Caner Cindoruk aşktan yana çok dertli... I_vote_lcap1%Caner Cindoruk aşktan yana çok dertli... I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Caner Cindoruk aşktan yana çok dertli... I_vote_lcap1%Caner Cindoruk aşktan yana çok dertli... I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Caner Cindoruk aşktan yana çok dertli... I_vote_lcap3%Caner Cindoruk aşktan yana çok dertli... I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Caner Cindoruk aşktan yana çok dertli...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Caner Cindoruk aşktan yana çok dertli... 69714.jpg?v=3.1
İstanbulname müzikalinde kabadayı Eğrikapılı Ali, İstanbul Sokakları dizisinde ise
inşaatçı Fırat rolüyle izlediğimiz Caner Cindoruk aşktan yana çok dertli… Cindoruk “Şimdiki aşklar anlamını yitirdi. Günümüz ilişkilerine aşk demek yanlış olur” dedi

Caner Cindoruk aşktan yana çok dertli... 71

Hanımın Çiftliği’nde Kemal, Aramızda Kalsın’da Civan karakteriyle izlediğimiz Caner Cindoruk, yeni dizisi İstanbul Sokakları’nda Fırat rolüyle yeniden ekranda. 30 Nisan Cumartesi sezon finali yapmaya hazırlanan Tim Show Center’daki İstanbulname müzikalinde ise namlı kabadayı Eğrikapılı Ali olarak sahneye çıkan Cindoruk’la, dizisini, müzikali, filmlerini ve oyunculuğunu konuştuk…
Caner Cindoruk aşktan yana çok dertli... 73

- Dizi konusunda seçicisin galiba.
Paranın değil oyunculuğumu demlemenin peşindeyim. Mutlaka dizi olsun diye düşüncem yok. İçime sinmeli.
- İstanbul Sokakları içine sindi mi?
Faruk Teber’in yönetmen koltuğuna oturduğu bir dizi. Onun tarzını çok seviyorum. Senaryoyu ise Hanımın Çiftliği’nden tanıdığım Zülküf Yücel yazıyor. Gizem Karaca ile uyum içindeyiz.
- Rolüne ısındın mı?
Fırat’ı çok sevdim. Ağır tavrı, aşkı yaşayış şekli, yalnızlığı içime sindi. Fırat, inşaat işleriyle uğraşan bir işadamı. Nazlı (Gizem Karaca) ile tesadüfen yolları kesişiyor. Nazlı ile Fırat’ın aşkı Yeşilçam lezzetinde.
- Fırat’ın dünyası pek temiz değil…
Fırat, kirli dünyada kendisini ve ailesini korumaya çalışan bir adam. Zaten Nazlı’yı koruma adına da kendisinden uzak tutmaya çalışıyor. Bu dizide Fırat heyecan, Nazlı ise hüzün yaşatacak.
- Sinema, tiyatro senin için başka…
Sinema, tiyatro oyunculuğumu tatmin ettiği için hayatımda hep olmalı. Tiyatro sahnesi, sinema kamerası müthiş
- Diziler tatmin etmiyor mu?
Diziler, genelde ticari hedefi olan çalışmalardır. Yoğun ve yorucu geçer. Tiyatro ve sinema filmi başkadır. Zaten benim Adana’dan İstanbul’a gelme nedenim tiyatro ve sinemadır.

Caner Cindoruk aşktan yana çok dertli... 72

- İstanbul sana neler kattı?
İstanbul’da çok şey öğrendim. 70 yaşında da olsam, öğrenme iştahımı kaybetmeyeceğim. Öğrenmeye aç bir insanım. Kısa vadede yapılan sanat çalışmalarını da sevmiyorum.
- Geçmişte neler görüyorsun?
Yaptıklarımı düşününce Yaprak Dökümü’nde Doktor Nazmi’yi, Aramızda Kalsın’da Civan’ı, Hanımın Çiftliği’ndeki Kemal’i görüyorum.
- Kemal rolü unutulmadı…
Hanımın Çiftliği’ndeki Kemal’i ben de unutmadım. Çünkü, Adana benim memleketim ve olay orada geçiyor. Ben Adana sokaklarında büyüdüm. Babam yazardır. İşportada terlik satarken öyküleriyle Orhan Kemal mansiyon ödülü aldı. Bir yıl sonra birinci oldu, şimdi ise Orhan Kemal ödül yarışmasının jürisinde bulunuyor. Dedem, Adana’daki Milli Mensucat Fabrikası’nda Orhan Kemal’le birlikte çalışmış. Kemal karakterini oynarken bunlar beni hep besledi.

Caner Cindoruk aşktan yana çok dertli... 701

YAŞAR KEMAL’iN VASiYETi

- Angel ile Ali’nin aşkı günümüz aşkları gibi değil…
Eski dönem aşkları saf ve temizmiş. Ben de ucundan kıyısından yaşadım ama şimdiki aşklar anlamını yitirdi. Günümüz ilişkilerine aşk demek yanlış.
- Moda Sahnesi senin ikinci yuvan..
Moda Sahnesi benim için çok önemli bir sanat yuvasıdır.Oraya ait olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.
- Yıllar önce Adana’da yaşadığın çok önemli bir buluşma, aldığın çok önemli bir vasiyet var.
(Derin bir iç geçiriyor) Hanımın Çiftliği’ni çekerken hayranı olduğum Yaşar Kemal’le karşılaştım Adana’da. O gün “Bu çocuktan çok iyi İnce Memed olur” demişti. İnce Memed benim ilk okuduğum romanlar arasındadır. Yaşar Kemal’in bu rolü bana yakıştırması müthişti. Onun bu sözlerini vasiyeti olarak kabul ediyorum. Bir gün romana film çekimi izni verilirse, kamera önünde İnce Memed’i oynayarak hayatımın en mutlu olayını yaşamış olacağım.

Caner Cindoruk aşktan yana çok dertli... 691

SIRA GELDi FESTiVALLERE

- Festival filmi olarak hazırlanan Dar Elbise tamamlandı galiba…
Film geçen yıl tamamlandı. Hiner Saleem’in yönettiği Tuba Büyüküstün, Canan Ergüder ve Hazar Ergüçlü ile oynadığım Dar Elbise’nin en son afiş ve fragman çalışması da sona erdi. Dünya çapındaki festivallerde yarışacağız. Bu nedenle vizyon tarihi şu an belirlenmedi. Zeki Demirkubuz’un Kor, Yılmaz Erdoğan’ın Ekşi Elmalar filmleri var.
- Gelelim, Tim Show Center’daki İstanbulname müzikaline…
İstanbulname müzikali, 30 Nisan Cumartesi akşamı sezon finali yapıyor. Tim Show Center’daki müzikalde namlı kabadayı Eğrikapılı Ali’yı oynuyorum. Teklifi Türker İnanoğlu yaptı ve ilk görüşmede kabul ettim. Nükhet Duru, Pelin Akil ve Cezmi Baskın gibi değerli oyuncularla birlikteyiz. Bu benim ilk müzikalim oldu. İşin içinde dans da var, şarkı da var.
- Eski İstanbul’u sahneye taşıyor…
Cumhuriyet öncesi İstanbul’unda dolaşmak, o gizemli sokaklarda yaşananlara tanıklık etmek isteyenleri mutlaka bu müzikalimize bekleriz.
- Müzikaldeki aşk da muhteşem…
Meyhaneci Agop’un güzel kızı Angel (Pelin Akil) ile Eğrikapılı Ali’nin aşkı uzun yıllar öncesinin İstanbul’unu yaşatıyor. Ali, tulumbacı ve kabadayı. Ama onun kabadayılığı sevimli ve sempatik. Kabadayı Ali, seyirciyi güldürüyor. Şivesi, dansları, şarkıları var.
- Argoyu bilir misin?
Adanalıyım, sokakta yetiştiğim için de argoyu iyi bilirim. Ali, Adana ağzıyla konuşmuyor.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]